SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем със blogspot

apenev

New member
Някой да им подобен проблем...... не мога да се логна в блогспот, дава ми непрекъснато тази грешка! При вас така ли е?

Съжаляваме, но не можем да изпълним заявката ви.

При съобщаването на грешката на отдела за поддръжка на Blogger или на помощната група на Blogger:

Опишете какво правихте, когато се появи тази грешка.
Изпратете следния код на грешка и допълнителна информация.
bX-rmz3p7
ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
host: www.blogger.com
uri: /
Тази информация ще ни помогне да проследим проблема и да го коригираме. Съжаляваме за неудобството.

НАМЕРЕТЕ ПОМОЩ
Вижте дали и други нямат същия проблем: Потърсете в помощната група за Blogger информация относно bX-rmz3p7
Ако не получите никакви резултати от това търсене, можете да започнете нова тема. Моля, не пропускайте да споменете bX-rmz3p7 в съобщението си.
 
Re: Проблем със blogspot

също и при мен............

Щом проблемът не е само при един човек, значи нямаме повод за притеснение.

Когато видях, че не ми дава да се логна първоначално си помислих, че някой или ме е репортнал и са ми затрили целия акаунт или Бог знае какво.

Въпросът е кога ще се оправи?
 
Re: Проблем със blogspot

Здравейте,
Днес се опитвам да направя нова публикация в блога си, но в прозореца за публикуване се върти безкрайно "маргаритката", все едно, че зарежда нещо и не е активен?
Дали това е подобен проблем, споменат в горните постове?
 
Re: Проблем със blogspot

Здравейте,
Днес се опитвам да направя нова публикация в блога си, но в прозореца за публикуване се върти безкрайно "маргаритката", все едно, че зарежда нещо и не е активен?
Дали това е подобен проблем, споменат в горните постове?
Да, и при мен е така.
 
Re: Проблем със blogspot

При мен два от блоговете ми пртави същите номера, но при третия всичко си е нормално:confused:
 

Горе