SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с акаунта

alabam4eto

New member
здр. моля ви за малко помощ ако някой има яснота по следния проблем.

Изполазвам адсенс вече повече от година и до този момент нямах никакви проблеми !

Снощи вечерта последно си проверих сметката и всичко беше ок !
Днеска след като станах се опитах отново но този път брада ...
излиза ми следното

Не успяхме да намерим профил в AdSense в профила в Google, свързан с rusenez@abv.bg . Моля, уверете се, че влизате с одобрените от AdSense потребителско име и парола. Ако сте забравили данните си за вход, ние ще Ви помогнем. Ако все още не сте издател в AdSense, регистрирайте си профил.

Използвах формата за изпращане на писма получих съответно бърз отговор само, че на пощата ми в абв текста от адсенс-бг@гоогле.ком ми излиза криптиран. Повече информация от гоогал нямаше ....

реших да проверя дали някой от вас се е зблъсквал с подобен проблем и дали някой има идея защо става така ?
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с акаунта

entwickler
i az si pomislih za tazi wazmojnost no do kolkoto znam te uwedomqwat sas pismo 4e te izkliu4wat,a az pismo polu4ih 4ak sled kato saobstih na podrajka i wtoro tehnite reklami prodaljawat da se pokazwat !
ako beshe stanalo nesto trqbwashe da sprat pone az taka znam
Nadqwam se samo da ne se zalagwam

a entkodinka ? kakwo imash predwit s towa ?
 
Re: Проблем с акаунта

да, прав си - наистина трябва да спрат ако си баннат... ами това е добре сега остава някак си да възстановиш достъпа. Encoding-a
Ако си с firefox
View->Character Encoding и избираш Cyrillic или unicode и виж в кой вариант се чете писмото.
 
Re: Проблем с акаунта

Благодаря на всеки който взе моята мака под внимание който ми даде съвет и прочие. Получих писмо от Г. с което ме казаха как да остраня проблема който е възникнал в резултат на разлика в даните от Adsense i AdWords. Те просто са използвали различни дани за вход :)
но както и да е.
Акаунта си ми е жив и гоогал само за няколко часа ми пратиха и писмо което да мога да прочета

Надявам се и ваще проблеми да намират барзи и добри разрешения :)
 

Горе