SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с влизане в Гугъл Плюс

borislav123

New member
Вече на 2 клиентски профила Гугъл не ми дава да си вляза

паролата, която съм сложил - ми дава че е грешна

а като поискам да ми прати паролата на имейла - ми дава, че няма профил с такъв имейл

а това не може да е вярно

при вас има ли такова и как се оправяте
 
За: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

За: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

При мен няма такъв проблем.
Най-вероятно проблема е при теб.
Тези профили на някой твои клиенти ли са - знаеш, че там, ако са ти дали администраторски права може когато си поиска собственика да ти ги отнеме. Просто предполагам, ако случая е такъв.
 
За: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

За: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

Вече на 2 клиентски профила Гугъл не ми дава да си вляза

паролата, която съм сложил - ми дава че е грешна

а като поискам да ми прати паролата на имейла - ми дава, че няма профил с такъв имейл

а това не може да е вярно

при вас има ли такова и как се оправяте

Я излез от профили, имейли и т.н , изтрий история, бисквитки и т.н (в т.ч. и флаш бисквитки) и пробвай пак.
...или пробвай с браузър който не ползваш.
 
Re: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

Опита ли през търсачката да потърсиш въпросните профили за да провериш дали са активни ? Да не е станало нещо и да са ги изтрили ?
 
Re: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

При мен зачестиха опитите за неоторизиран достъп, и получавам все по-често подобни писма:
Someone recently tried to use an application to sign in to your Google Account - xxxxxxxx@gmail.com. We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

Friday, January 18, 2013 5:52:43 PM UTC
IP Address: 208.54.32.201 (mc92036d0.tmodns.net.)
Location: Washington, USA

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately. Find out how at Change your Google Account password - Accounts Help
 
За: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

За: Проблем с влизане в Гугъл Плюс

Боре, като ти каже че е грешна паролата, пробвай пак да я напишеш, непосредствено след като ти е измрънкало, че е грешна паролата.

И с моя акаунт е така. Винаги когато се опитам да си вляза в профила, било то от нов браузър или след преинсталация на вин така ми прави. Но като си напиша паролата отново и хваща.
 

Горе