SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с дълги статии и wordpress

chokoev

Member
При опит да публикувам статия с над 6 000 думи, става невъзможно отварянето на статията.

Някой да е срещал подобен проблем?
 
Re: Проблем с дълги статии и wordpress

какво значи невъзможно отваряне. Каква грешка дава?
Аз мисля, че съм публикувал дълги, но точно колко не знам. Аз използвам Windows Live Writer за постване, и от там е по-лесно и надеждно според мен.
 
Re: Проблем с дълги статии и wordpress

chokoev : с коя версия си ? Случвало ми се е често при по-старите версии. Другият вариант е ограничение в големината на записа в базата от страна на хостинг компаниите.
 
Re: Проблем с дълги статии и wordpress

Не дава никаква грешка. В самият админ панел всичко изглежда добре, но при опит за отваряне и прочитане на статията зарежда само част от дизайна.

Весията е последната 2.7 отностно ограниченията как мога да проверя колко голям може да е записа в базата данни.
 
Re: Проблем с дълги статии и wordpress

Като дадеш View Source какво ти излиза
целия сорс или пак е отрязан?
Щом ти реже дизайна, май не ти реже самата статия от базата, а просто не може да дисплейне страницата, в която е статията.
Пробвай да я препубликуваш
Пробвай да влезеш в Cpanela
и нацъкай
Repair tables
Optimize tables.

Ако не стане и с тези неща
Пробвай само за момент да включиш дефолтната тема на WordPress-а.
 
Re: Проблем с дълги статии и wordpress

Проблема беше в темата на WordPress-а. Оправих се :)
 
Re: Проблем с дълги статии и wordpress

да... просто незнам защо темата се бъгваше
реших проблема радикално смених темата ;)
 

Горе