SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с adsense от няколко дни

worda

New member
Здравейте ! От няколко дни след като влезна в акаунта си в google adsense се появява едно съобщение в червено гласящо : "Your application is still being reviewed. You will see only the background of your webpage instead of live ads until your account has been fully approved. Learn more."
Не мога да разбера какъв е проблема , преди да започне появяването на това съобщение ,нямах проблем изобщо ...кликовете се отчитаха и рекламите вървяха. Някъде из нета четох съобщения от екипа на google че правели някакви обновления по приемането на сайтовете,но моя акаунт не е нов и не знам какво да направя.. Писах на adsense-support@google.com но естествено получих автоматично писмо ,с което не ми помогнаха изобщо :) Временно съм сложил рекламки на etarget , но парите от там можеш да изтеглиш след като преминеш прага от 50 лева...Не искам да правя пари от сайта си ,просто искам да го развивам , а за целта ми трябват някакви приходи за рекламки ...сега правя по 10 лева на месец ,с които мога да си платя хостинга :D Ако имате някакви идейки за печалба освен adsense и text links , споделете...опитах почти всичко
 
Re: Проблем с adsense от няколко дни

намираш фирми, които предлагат обучение по програмиране, и им стискаш врата да ти платят за банер :)

и сложи малко по-смислени банери от груповото пазаруване - реклама за пица в сайт за програмиране... знам ли, може пък и да има смисъл, програмистите често ядем пици :D
 

Горе