SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с affiliatefuture.com

wood

Senior Member
Ситуацията е следната:

От една година използвам Афф програмата на affiliatefuture.com за Qantas, генерирах хубави комисионни...в началото всичко беше ОК, изплащаха парите без проблем. Но от 4 месеца спряха да изплащат, Афф програмата им работи / хората купуват и имам продажби / но на мойте запивания няма отговор. Пробвах всички имейли и телефони който имат за контакт но /от умрял писмо/. Писах на affiliatefuture за Англия, от там ми отговориха че са предали моето запитване на affiliatefuture за САЩ...но пак никакъв отговор.
Питането ми е, как да процедирам от тук на там...има ли в EU нещо като КЗП или да пия една студена вода.
Мисля да пиша на Qantas че affiliatefuture.com мамят хората с тяхната Афф програма.
 

Горе