SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с Ebay+ правя подарък от една статия.

razor

New member
Здравейте,

искам да подаря една статия за пазаруване в Ebay. От сайта ми отказаха партъорство (исках да им стана affliate).

Става дума за сайт http://tehnikatadnes.com Сайтът е изграден на Joomla.

Ако някой ми помогне, ще му напиша безплатна статия и ще съм много благодарен, разбира се.

Още преди да изтече срока за одобрение на изпратения от тях файл (искат да добавиш един txt файл в base директорията на сайта в срок от 72 часа. После се дава на специален линк за потвърждение, който след като ми подраниха с отказа с около 30 часа вече не е активен) за добавяне ми пратиха следния мейл:

Here are a number of reasons why your eBay Partner Network application may have been declined. Some of these include:

* You are not in compliance with the eBay Partner Network Agreement and/or Code of Conduct.
* The stated website that you plan to promote us from is non-functioning or inaccessible
* The quality of your stated website is not in line with our network standards
* The information you submitted in your application (contact information and your description of how you plan to promote eBay Partner Network) is incomplete or unclear
* Your business model or stated website does not appear to be one that would attract eBay buyers (the eBay Partner Network does not currently provide commissions for bringing eBay sellers or listings to the site)
* Your business model involves re-directing traffic directly to eBay from display ad networks or paid search (no longer allowed per our Terms and Conditions)
* Your business model involves a sub-affiliate model (no longer allowed per our Terms and Conditions)

Да спомена, че не успях да кача файла веднага (даваше някаква грешка admin панела, мисля че нямам достъп до ftp хоста, не съм правил аз сайта, но има към кого да се обърна), а и не очаквах така да ми подранят с 30 часа. Мога да им искам преразглеждане, но се чудя какво да им напиша ?

Ако някой помогне го обевявам за цар и му пращам една free статия. Материалът ще е на български език.


Мерси на всички отзовали се.
 
Re: Проблем с Ebay+ правя подарък от една статия.

С всички ли е така или просто при мен е проблемът?

Дали това, че не сложих текстовия файл веднага е проблемът? (въпреки, че ми подраниха с 30 часа) Въобще да си играя ли да се обаждам да го слагат?

P.S. По-рано от BGKulinar получих заявка от потребител в predprimeach.com за статията.. ако някой все пак успее да ми помогане веднага му написвам нова.
 
Последно редактирано:

Горе