SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с PayPal

sezam

New member
Опитвам се да преведа 150 евро,но ми излиза надпис:
This transaction cannot be completed...
акаунта ми е:

* Account Type: Personal Upgrade
* Status: Verified

Намалих сумата на 50 евро и изпратих.При втори опит да пратя още 50 ми излезе същия надпис.Дали трябва да се изчака известно време след първия превод.
Какво трябва да се направи за да мога да пращам по големи суми.

Благодаря предварително!
 
Re: Проблем с PayPal

Централна кооперативна банка.Visa.Лимита ми мисля че е 2000.Не зная какви ограничения може да имам,къде да погледна?
 
Re: Проблем с PayPal

различните видове акаунти имат различни лимити на ден и на седмица, месец, разгледай по-внимателно

мисля, че е заради това
 
Re: Проблем с PayPal

Аз съм с Visa Electron от ПИБ и до 500 лв съм превеждал накуп в рамките на 1 ден без проблем, което ме навежда на мисълта да не е някакъв по-нисък лимит на картата ти. Най-добре се обади в банката.
 
Re: Проблем с PayPal

В банката казаха,че не виждат да има проблем и съм правил преводи по 450 лева.Дали не трябва да мина на друг вид акаунт..и как става това-виждам,че има възможност за upgrade,но не смея да пипам нещо без да зная какво ще стане-:))
 
Re: Проблем с PayPal

Аз без ъпгрейди си правя по 500 лв. Не знам дали е от това...
 

Горе