SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с PSD дизайн към Dreamweaver

SpitFireSF

New member
Здравейте.
Имам малък проблем с Dreamweaver.В момента се опитвам да си вкарам дизайна от фотошоп в dreamweaver.

Ето къде точно е проблема:
Изрязъл съм си всички нужни неща във фотошоп (лого,бутоните и съдържанието).Сейвъм за web and devices като снимки и html.Вкарвам ги в dreamweaver и примерно щракам си на slice-а със съдържанието добавям нов div tag и CSS Style за background слагам бял цвят защото фона ми е такъв и в box пиша width и height точно толкова колкото ми е и изрязаната картинка щракам ок и абсолютно винаги мястото за текста не ми стига и всичките ми неща около съдържанието се разместват и оставят супер гадни ленти между тях.Същото е и с бутоните.Тогава за background давам изрязаната картинка пак в box си пиша точните размери и пак не се събира и размества всичко което е около бутона.

Моля ви някой ако може да ми обесни по подробно ще съм му много благодарен.
 

Горе