SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с Wordpress - fatal error

aradia

New member
Писах в контактната форма за помощ, но нямам отговор. Два блога със статия ми се повредиха, сега показват това:


Fatal error: Cannot redeclare _verify_isactivate_widgets() (previously declared in /home/wordpres/public_html/wp-content/themes/lanthanumness/functions.php:38) in /home/wordpres/public_html/wp-content/themes/lanthanumness/includes/functions.php on line 379

Мисля, че проблемът дойде при слагане на една от безплатните теми, които са качени от Уърдпрес(не съм сваляла нищо)

:scared:
 
Re: Проблем с Wordpress - fatal error

как се повредиха?

да нямаш в самия код на статията някой незатворен div отвори си базата данни (ако нямаш достъп до админ панела) и виж в постовете какво има
 
За: Проблем с Wordpress - fatal error

За: Проблем с Wordpress - fatal error

В коя контактна форма писа бе приятел? На форума ли? какво имаш на ред 38 и ред 379 във functions.php на темата? На "въшка" го прилича.
 
За: Проблем с Wordpress - fatal error

За: Проблем с Wordpress - fatal error

Хора, нищо не разбирам от "въшки" и прочие
Много ме е яд, защото са кл.думи и става дума за безплатна платформа от типа на duma.wordpress.com
Става дума например за този: http://xn--e1agikuq.wordpress.bg/
Ще чакам и от Уордпрес да оправят проблема!
 
За: Проблем с Wordpress - fatal error

За: Проблем с Wordpress - fatal error

Връщай бекъп и ще светне блога веднага.
 
Re: За: Проблем с Wordpress - fatal error

Re: За: Проблем с Wordpress - fatal error

Хора, нищо не разбирам от "въшки" и прочие

А аз нищо не ти разбирам от написаното и не знам как ще върнеш бекъп - стигат ли ти знанията дотолкова?
 
Re: За: Проблем с Wordpress - fatal error

Re: За: Проблем с Wordpress - fatal error

Хора, нищо не разбирам от "въшки" и прочие
Много ме е яд, защото са кл.думи и става дума за безплатна платформа от типа на duma.wordpress.com
Става дума например за този: http://xn--e1agikuq.wordpress.bg/
Ще чакам и от Уордпрес да оправят проблема!


чеките малко - на wordpress.com къв бекъп?

aradia, що не обясниш малко какво, къде си правила за да не хвърляме боб тука и да се чудим изобщо блогът ти на какво се движи и аджеба какво може да му е станало. коя е тая безплатна тема дето я свали/качи и какъв уиджет се дири в грешката?
 
Re: За: Проблем с Wordpress - fatal error

Re: За: Проблем с Wordpress - fatal error

Хора, нищо не разбирам от "въшки" и прочие
Много ме е яд, защото са кл.думи и става дума за безплатна платформа от типа на duma.wordpress.com
Става дума например за този: http://xn--e1agikuq.wordpress.bg/
Ще чакам и от Уордпрес да оправят проблема!

Помня, че във форума бях питал за кой сайт става въпрос, но нищо. Сега ще го погледнем :)
 
Re: Проблем с Wordpress - fatal error

@aradia, временно съм сменил темплейта ти на стандартния, докато хората, които поддържат платформата погледнат самата тема и я оправят.
@BullBlogger, става въпрос за .bg, не .com :)
 
За: Re: Проблем с Wordpress - fatal error

За: Re: Проблем с Wordpress - fatal error

@aradia, временно съм сменил темплейта ти на стандартния, докато хората, които поддържат платформата погледнат самата тема и я оправят.
@BullBlogger, става въпрос за .bg, не .com :)

Не знам какво направи, но много ти благодаря!
И във форума видях, че си питал, но влизам тук направо.
Мерси много. Наистина ще пиша коя е темата, за да не се опарят и други. И другият сайт още седи така....
Сега мога ли да правя нещо по сайта или да не го пипам?
 
Re: За: Re: Проблем с Wordpress - fatal error

Re: За: Re: Проблем с Wordpress - fatal error

Не знам какво направи, но много ти благодаря!
И във форума видях, че си питал, но влизам тук направо.
Мерси много. Наистина ще пиша коя е темата, за да не се опарят и други. И другият сайт още седи така....
Сега мога ли да правя нещо по сайта или да не го пипам?

Можеш да правиш, каквото си поискаш, да. Темата е временно спряна и няма как друг да се опари. :)
 

Горе