SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проверка на бек линкове

katsarov

New member
ahrefs(dot)com - Уникално сайтче, най-доброто което съм срещал досега. Информацията която показва е наистина точна и се обновява бързо. :happy:
 
Re: Уникален инструмент за анализ

Re: Уникален инструмент за анализ

Не е истина че сайт с 9000 линка с акор - "ключова дума" и само 12 с други анкори не е накълван.
 
Re: Уникален инструмент за анализ

Re: Уникален инструмент за анализ

И на мен ахрефса ми е любим
 
За: Re: Уникален инструмент за анализ

За: Re: Уникален инструмент за анализ

Не е истина че сайт с 9000 линка с акор - "ключова дума" и само 12 с други анкори не е накълван.

Истина е. Така се брандира. Виждал съм и сайтове с по над 20-30 K exact анчори и 0 други - стоят на си най-отгоре и хич не ги бърка. :-]
 
Проверка на бек линкове

Здравейте, бихте ли ми дали сайт, в който да проверя бек линковете си. За съжаление прерових почти всички в г и освен рекламни сайтове, друго не намерих?
 
За: Проверка на бек линкове

За: Проверка на бек линкове

ahrefs.com е дОооооста добър вариант. ;-)

EDIT: еХее, докато се наканя да натисна "Изпрати" вече са ти отговорили.
 
За: Проверка на бек линкове

За: Проверка на бек линкове

Да използвам темата - колко са важни бек линковете за един сайт и оптимизацията му? И защо?

Благодаря
 
За: Проверка на бек линкове

За: Проверка на бек линкове

ХМ..интересно. Вълнуваше ме едно място, от където получавам трафик, но и така не го хвана нито един инструмент. Възможно да не го лови, понеже е от една седмица някъде.
 
Re: За: Проверка на бек линкове

Re: За: Проверка на бек линкове

Да използвам темата - колко са важни бек линковете за един сайт и оптимизацията му? И защо?

Благодаря

Много. Защото всеки линк е като глас от един човек/сайт за друг. Също показват популярността на сайта ти в мрежата. А популярните неща обикновено са добри. За това и са важен фактор в оптимизацията.
 
За: Проверка на бек линкове

За: Проверка на бек линкове

Благодаря ти за отговора, ще ми е много полезен.

Как мога да ти дам репутация?
 
Re: За: Проверка на бек линкове

Re: За: Проверка на бек линкове

Отговор на "Stolichanin" . Без беклинкове оптимизация не може да се осъществи. Можеш да помогнеш на сайта си и с добре изчистен код както и добра структура на страниците и връзките към тях в него. Постарай се съдържанието му да е уникално както и смислено за да спечелиш натурални бекове, когато някой го хареса
 
Последно редактирано:
За: Проверка на бек линкове

За: Проверка на бек линкове

ahrefs, majestic, solomono, market samurai, opensiteexplorer, yazzle, google webmaster tools, bing webmaster tools, yandex webmaster tools, linkresearchtools, dirgio, monitorbacklinks, raventools. Мисля че са достатъчни ;-)
 
Re: За: Проверка на бек линкове

Re: За: Проверка на бек линкове

Благодаря ти за отговора, ще ми е много полезен.

Как мога да ти дам репутация?

Долу в ляво под отговора ми има 6-ъгълна звездичка или нещо такова. Но едва ли ще бъде отчетена репутацията като зелена, заради това че си още нов потребител (и аз не знам как точно бяха правилата). ;)
 
Най-добрият туул/сайт за чекване на беклинкове

Най-добрият туул/сайт за чекване на беклинкове

Кой според вас е най-добрият туул/уеб сайт за чекване на беклинковете към даден сайт?
 
Re: Най-добрият туул/сайт за чекване на беклинкове

Re: Най-добрият туул/сайт за чекване на беклинкове

Кой според вас е най-добрият туул/уеб сайт за чекване на беклинковете към даден сайт?
С опасност да се повторя, ахрефс бие основните си конкуренти от маджестик и сайт експлорър (ще ме извинявате за това, че не ползвам латинските наименования). Пресен пример - имам нов сайт за енг, ахрефса ми изкарва статистика, след 2 седмици, маджестик, след месец и нещо, сайт експлорър, след над 2 месеца и далеч не всички линкове.
Изводите са очевидни за мен.
 

Горе