SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Програма за gif(анимирани) банери?

За: Програма за gif(анимирани) банери?

За: Програма за gif(анимирани) банери?

Досега ползвах Easy Gif Animator,но ми трябва някоя с повечко функции.Някой може ли да ми препоръча? :)

Добре си се насочил. И аз съм я ползвал. Какво й липсва или по-точно - какви функции ти трябват?
Може би колегите, които правят банери могат да ти помогнат?
 
Re: Програма за gif(анимирани) банери?

Може би ми трябва нещо с повече възможности за самата анимация.Тази програма е наистина лесна,но някои неща не са ок.Например много често скапва качеството на текста и картинките. : (
 
Гифофе могат да се правят с много програми, зависи дали ще конжертираш видео или за по леки неща, ако е парвото може и със adobe premiere a иначе с флаш също можеш или за по кратки със фотошоп, Но имай на предвид че за банери вече не се използват флашове а вместо гиф за по голяма яснота и възможности се правят на HTML5. може да видиш тук един познат има такъв сайт и прави https://www.adsspirit.com/ Ако искаш безплатно трябва сам да се справиш както и със всичко друго в живота:)
 

Горе