SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам Сайт / Блог

Re: Продавам Сайт / Блог

според мен са малко 123123-те статии и снимки на 1ва страница. добави още толкова (та съвсем да ми забие броузъра) и ще му вземеш тройно.
 
Re: Продавам Сайт / Блог

Целта е посещенията от Гугъл, който не му харесва дизайна може лесно да го промени.
 
Re: Продавам Сайт / Блог

Успех с продажбата. Ако успеш да му вземеш и 10% от стойноста която му искаш ще имаш една бира от мен .
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: Продавам Сайт / Блог

Едвали за 100 лева ще го дам до сега за деня има почти 400 уникални посещения.
 
Re: Продавам Сайт / Блог

Гугъл не ми дава да се регистривам. Аи сайта го направих с цел препродажба. Другият вариант е, да продавам връзки от моя към други, ама пейдж ранка,няма обновяване.
 
Re: Продавам Сайт / Блог

регистрирай се в bidvertiser

може да не е като адсенсе, но после може да ни покажеш как с 400-700 уникални на ден правиш пари.

Ще видиш, ще ти хареса. Няма да искаш да го продаваш след това.
 
Re: Продавам Сайт / Блог

Достатъчно с офтопиците. Човека продава сайт, а не търси консултации за монетизация.
 
Re: Продавам Сайт / Блог

Благодаря ти за предложението, но дори и пейпал не ми даде да се регистрирам. (нещо проблеми с картата ми (как на мене се случи незнам)Голям карък съм и тва е знам,че щях да изкарвам пари от сайта, ама така се стекоха нещата.
 

Горе