SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам Филми.инфо

biks

Ex SEO
Продавам домейна Filmi.info

Отличен за филмов портал.

Created: 2005-05-22
Expires: 2008-05-22

Индексирани страници : Results 1 - 10 of about 11,100 from filmi.info. (0.05 seconds).

Цена > 999 лева.

Скайп: alex_biks
 
Re: Продавам Филми.инфо

Хубав домейн. Скоро и аз ще пусна няколко подобни на този. Важното е да се актуализират цените, а не да ги даваме без пари. Интересно ще ми е дали българинът е готов да дава пари за добри домейни. Този ще ни помогне да разберем това.
 
Re: Продавам Филми.инфо

Трафика последно беше към 50/ден. Домейна го бях дал на познат. Инфото е превеждано от уеба.

@Cloxy
Има и руски пазар на домейни. Мислено е преди да го купя ;)
 
Re: Продавам Филми.инфо

Супер цена, жалко че в момента нямам свобони налични пари :)
 
Re: Продавам Филми.инфо

Аз бих инвестирал пари, време, знания / в моята специалност / в всякакъв проект представен с добър план и който ми е допаднал.
 
Re: Продавам Филми.инфо

Аз бих инвестирал пари, време, знания / в моята специалност /
Коя точно? Може да имам нещо за теб ;)
 
Re: Продавам Филми.инфо

Мисля, че знаеш вече спомена, че ще се обърнеш към мен за помощ ако имаш нужда :) ако си пазиш л.с. прегледай ги, а принципно от известно време почнах с доста неща да се занимавам или поне да подпомагам до колкото имам възможност различни дейности :)
 
Re: Продавам Филми.инфо

Помня като слон! Ама човек се занимава с толкова много неща ;). Аз например започнах хербали, риъл естате, рецепти и т.н. пък съм прост индженер.

@BIKS, при пр3 и такава посещаемост мисля, че цената е добра. Все пак и сайт върви с домейна.
 
Re: Продавам Филми.инфо

Колеги, приятели,
аз също скоро ще пусна за продан някой мои проекти,
но повярвайте ми, държа на висока цена. И да знаете, в Световен мащаб се продават домейни за луди пари, и тук ще стане така - въпрос на време е!

За сега предпочитам да си ги запазя, но скоро ще опитам за успешна сделка.

Само да ви кажа,
имахме уговорка, имаше интерес, за мой домен, които продавам за сума с 5 цифри, но последния момент нещо се провали.

Вярвам, че ще имаме успех и трудът ни ще бъде солидно заплатен.

Успех!
 
Re: Продавам Филми.инфо

Пет цифри с или без десетичната точка? :)

Дано това да се реализира, всички ще научим много за родния нет, когато такава сделка стане факт. Лично аз си мисля, че ще е по- лесно да се продадат домейни/сайтове за много над или доста под 5 цифрена сума, но това си е само мое мнение...
 

Горе