SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам Форум

bghelp

New member
Продавам Форума www.bg-help.net
Домейна и хоста са от ХостБългария

Домейна изтича на: 01.03.2009
Хоста: След 5-6 месеца

Посещения: по 100 дневно
PR: 1
Има Бот който добавя Новини всеки ден от калдата.сом
Също така може да видите банерите на форума http://bg-help.net/viewtopic.php?t=43
Към него има social.bg-help.net но не съм го развивал

Начална цена: 70

За Контакт:
ramzes4o@abv.bg
Скайп: Ramzes4o
 
Последно редактирано:
Re: Продавам Форум

без пари го даваш направо :-( ще го взема
 
Re: Продавам Форум

Ахам ми аз сложих такава ниска цена защото мислех че ще надават доста хора но явно ...

та Oggin ще изчакам да видим надавания защото ми трят повечко пари за новия проект
 
Re: Продавам Форум

добре чакаме :)

като си готов - драсни

към останалите : само някой да е наддал :)
 
Re: Продавам Форум

Няма няма, +oggin по всичко личи, че форумчето ще стане твое притежание :)
 
Re: Продавам Форум

ее нечесна работа така няма да мога да избия труда и средствата хвърлени върху форума тука всичко твой хора ... :)

Очаквах да надават затова пуснах такава цена .... но явно са твой хора тука ;(

Но ако само ти си желаещия за него цената може да се дигне защото трябва да съм + а не - ;) Защото хоста и домейна ще избия само ако го дам толкова ефтино :D :D

ако няма други желаещи и не те устройва дигането на цената може да се локне темата ще го задържа
 
Последно редактирано:
Re: Продавам Форум

Ramzes4o все пак това е форум!
lock на темата е кофти, при положение, че вече си го пуснал за продан.
Такива неща се обмислят, и едва тогава публикуват.
Аз съм доволен от теб, тъй като съм купувал домейнче,
но небива да се излагаш с колегите.

P.S. Цената може да се Вдигне, а не "дигне" :)

Ако аз бях потенциалния купувач в случая, щех да ти намаля с 50% заради грешките в правописа :p
 
Re: Продавам Форум

Прав си дам :) а ако за грешките ми се намаляше трябва да го дам форума без пари :D но ми трябват средства за нов проект и затова се надявам заради грешките ми да не искат по-ниска цена :)
 
Последно редактирано:
Re: Продавам Форум

Първо обявяваш цена, видя че има интерес и сега дай да искам повече, несериозно се отнасяш.
 
Re: Продавам Форум

Цената е със надаване пуснал съм я леко по-ниска от тази която очаквах да взема и ако никой не наддава или ще го продам на човека който е предложил началната или ще го задържа.

Това е от мене. Повече излишни коментари да няма. Ако ще наддавате давайте ако не задръжте си мненията
 
Re: Продавам Форум

Всички нападнахте bghelp аз пък ще го защитя.

Наитина е твърде неизгодно да продаде за 70лева целия сайт с хостинг и домейн. Само хостинга и домейна ще струват толкова.

Грешката при него е, че не е обядил срок в който ще се проведе надаването.

След изтичане на тоя срок ако няма други претенденти за покупка вече съм съгласен, че трябва да го продаде на последния или единсвен обявил желание за покупка.
 
Re: Продавам Форум

Ей ама Вие не разбирате от майтап :)

Всеки има право да си обявява за продажба каквото си поиска и да го продава ако го устройва цената.

В тази обява аз видях нормална цена, за един приличен домейн с 50-тина връзки към него , повечето от които ще бъдат махнати след продажбата. Колко да струва това ? Лично аз на този етап повече от 100 лева не бих дал. Ако някой иска да даде ... пазарна икономика сме все пак :)

Тъжното е че правим сайтове които се продават за (в най-добрия случай) няколко стотин лева. Дали такъв е пазарът или пък наистина толкова струват - преценете сами.
 
Re: Продавам Форум

Мога да ти предложа друга оферта, ако прецениш, че можеш да отделиш време и да продължиш да се занимаваш със сайта.
 
Re: Продавам Форум

@Eraser4o

Никой не го напада, та да има нужда да го защитаваш :)
ПроЧети поста на огина за пазарната икономика. Според тебе ако аз построя МОЛ срещу ап. на Огина и искам да го продам за сумата X x 3 а ми предложат Х-1 какво да им кажа ???? Сори батета ама бетона ми струва Х, не може така ? :)
 
Re: Продавам Форум

В крайна сметка, някой ще черпи ли за ново форумче или не?
 
Re: Продавам Форум

Явно няма да черпи, а отностно сметките - домейна и хостинга струват общо 49.20 лв, като домейна, не е заплащан на ХБ, а хостинга отчасти. Малко е недообмислена твоята оферта при условие, че само заради домейна е необходимо да държиш реклама на ХБ???
 

Горе