SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам авторски статии на български език по различни теми

Alexandar84

New member
Здравейте, колеги :>
Нека започна първо с това - кой съм аз, с какво се занимавам, след което да стигнем до същината. Казвам се Александър и се занимавам с писане на авторски статии на български език от 3 години насам. До момента пишех статии за едно момче от Испания и си получавах парите след като той препродаде статиите, но реших, че е крайно време да започна да движа сам.
Способен съм да пиша по много теми - от автомобили, мода, здраве, мебели, та дори и до новите технологии 8) Естествено с това не искам да се хваля.
За момента имам една статия на тема ''Закупуването на автомобил втора употреба'' - статията е дълга 2400 символа. Има 91% уникалност. Цената, която и търся е 3.50лв.
Също така мога да пиша и по ваши теми, каквото ви е нужно. Спазвам срокове и се старая всичко да е изрядно :>
Лек ден !
 

Горе