SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам ваучер за Google Drive 1Tb за 2 години

borisov87

New member
Продавам ваучер за Google Drive 1Tb за 2 години. След изтичане на 2те години, качените от вас файлове не се изтриват, просто няма да може да качвате повече файлове. Ваучерът може да се осребри на всеки един акаунт в google.
Цената в Google е $10 на месец за 1Tb, тоест за 2 години, $240, аз продавам ваучера за $100.
От години участвам в една програма на Google Maps и ваучера е от там като подарък. Тук са и пълните условия.
https://support.google.com/local-guides/answer/6345112?hl=bg

Заплащането чрез paypal, epay или по банков път.
За хора с добра репутация в форума, първо пращам ваучера и после плащат, за останалите първо заплащат. Под добра репутация имам предвид редовните потребители на форума, регистрирани отдавна, а не тези с по 10-15 поста.
Също така ще съм благодарен и ако някой ми прати на ЛС някой сайт чуждоезичен където мжое да пусна обявата.
 

Горе