SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

T

tractorista

Guest
Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Домейнът е патентован в Патентното ведомство на Р.България и е регистриран в Регистър.БГ.

Моля предложения за цена тук или на 0878665010
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

цената ще е по договаряне, при висчки положения ще е 4 цифрена.
Самото име на домейна ще си го продава, така да се каже.
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Успех с четирицифрените суми и сайтовете за ремонт :)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Мдамз и аз това си мисля ;) 4 цифренна сума и ремонти... това е като къртачи и SEO :)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Мдамз и аз това си мисля ;) 4 цифрена сума и ремонти... това е като къртачи и SEO :)

Ще се бъзикаме, а? :]
Домейнът е много хубав, но клиентите му никога няма да го разберат.
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Ще се бъзикаме, а? :]
Домейнът е много хубав, но клиентите му никога няма да го разберат.


Това имам в предвид, а иначе що да не се бъзикаме? виж колко е сиво ежедневието, ако ние не си направим шоуто, кой ;)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

imho, погледнато от гледна точка на ползваемостта.
Всеки, който търси фирма/майстор за ремонт би направил.
1. гоогле.цом и съответно търсене за: ремонт на...., фирма за ремонт... ит.н
2. да отвори браузъра и да напише remonti.bg или remonti.com

Като знаем влиянието на гоогле в момента по-голяма е вероятността да направи първото. Второто си е типичен type in visit, и според мен хора биха написали remonti.bg от колкото remont.bg

В крайна сметка, всеки който би желал да инвестира в такъв проект първо трябва да се ориентира за успехи в гоогле, но съчетано с хубав домейн му носи и допълнителни точки ;)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Може клиента с четрицифрената сметка да направи бренд - поръчва си скрипти, качва 1000 статии за чукане и коване и още толкова за шпакловка (не забравяйте момичетата) и ето - всички в БГ знаят кой е сайта за бъхтане. Ще трябва и щипка СЕО де ... ;)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

2. да отвори браузъра и да напише remonti.bg или remonti.com
Според мен, втората вероятност е по-голяма. Че и домейнът се продава. Бас ловя - става въпрос за трицифрена сума.

Чудя се и друго, дали във патентното ведомство ще ми откажат регистрацията на remonti.bg, защото е близко до remont.bg...
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Чудя се и друго, дали във патентното ведомство ще ми откажат регистрацията на remonti.bg, защото е близко до remont.bg...

Надали, а и има доста варианти да се сдобиеш с .bg не само патент ;)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Има, да направя ТВ предаване "Ремонти", да си кръстя кораб с това име или да направя Ремонти (Е)ООД. Мерси аз казвам на так'ваз любов! Искам да си купя БГ домейн без условия, ама не може. Като не може - просто не ги ползвам - те губят, не аз ;).
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Има, да направя ТВ предаване "Ремонти", да си кръстя кораб с това име или да направя Ремонти (Е)ООД. Мерси аз казвам на так'ваз любов! Искам да си купя БГ домейн без условия, ама не може. Като не може - просто не ги ползвам - те губят, не аз ;).

А дали не може? ;)
За всичко си има хакове, ама всичко си има цена :) Нали ;)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

Глей, сега. Ако ще ми пробутваш домейн, дето ще ми струва 10 пъти повече от съвкупността на ком, нет, инфо, орг, еу и каквото се сетиш - не мерси! Слагам си едно бг оптредзе или изотзадзе и си правя сайт. Домейнът НЕ прави сайт!

БТВ с тия хакове, ако си нарушил правилата Цифровите, конкуренцията набързо ще те прецака - гарантирам.
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

@bgkulinar , че то и remonti.bg са го взели вече (icn)
А тия от (icn) като гледам са се набавили с доста .бг домейни. например: svejo.bg ;)
 
Re: Продавам домейна remont.bg Ремонт.БГ

@bgkulinar , че то и remonti.bg са го взели вече (icn)
Утрепаха единствената ми надежда да се занимавам с ремонти :cool:
 

Горе