SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам домейн + сайт

H1pNoTiC

New member
Продавам домейн + сайт свързан с България като туристическа дестинация. Сайта няма почти никакъв трафик. До изтичането на домейна остават 10 месеца, а на хостинга 2. Има доста хляб в сайта според мен, но тематиката му просто не ми допада.

Става въпрос за ето този сайт: http://find-bulgaria.com
Оферти приемам на ЛС

Поздрави: Мирослав
 
Re: Продавам домейн + сайт

Хостинга вече изтече. Сайта има PR1 и нулев трафик. Мисля че името е добро и лесно запомнящо се. Не искам да правя подаръци, но не ми се занимава с тоя сайт (не ме влече). Продавам домейна за 20 лв. Навитаци ако да пишат на ЛС?
 
Re: Продавам домейн + сайт

с cms ли е или...?
Ами беше с wordpress, но хостинга го спряха преди около 2-3 седмици и предполагам са затрили съдържанието. Домейна е в Хост.Бг и мога да го прехвърля на твое име ако желаеш.
как мога да ти пратя пари
Ами банков превод например :) нямаш ли електронно банкиране
 
Re: Продавам домейн + сайт

я ако не е тайна, кажи колко пари му зе :)
за колкото го обявих - 20 лв. за домейна, сайта ще падне всеки момент (ако не е паднал вече). Но домейна не е никак лош, просто както казах не ми е интересно да пиша за туризъм, предпочитам автомобилите :p
 
Re: Продавам домейн + сайт

за колкото го обявих - 20 лв. за домейна, сайта ще падне всеки момент (ако не е паднал вече). Но домейна не е никак лош, просто както казах не ми е интересно да пиша за туризъм, предпочитам автомобилите :p
пфууу пропуснах го :С домейна е много добър, аз сега ще правя сайт за бг туризъм и гледам за някой добър домейн
 
Re: Продавам домейн + сайт

пфууу пропуснах го :С домейна е много добър, аз сега ще правя сайт за бг туризъм и гледам за някой добър домейн

Интересува ли те www.tour-bulgaria.com на 2 години и платен за 3-та година цена 320 USD.
 

Горе