SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам домейн

SeedBG

New member
Здравейте,

продавам домейна www(dot)Seed(dot)BG. Регистриран през Регистратор преди близо половин година. Начална цена: 1000 лв.

За оферти: ivankagad(at)gmail.com
 
Re: Продавам домейн

PR няма, сайт няма, нищо няма.... 1000$ е цена за сериозен TM-домейн при киберсквотерите - а там е включен и риска за евентуална загуба при заведено дело

да ти дам ли в ЛС линкове към специализирани форуми - да ти кажат там, ако мислиш че аз лъжа?
 
Последно редактирано:
Re: Продавам домейн

пича продава
който иска ще купи, който иска не.

е верно че най-якото изживяване във форумите е да се месиш в хорските оферти!!
спор няма
 
Re: Продавам домейн

ми webmoney е владо пирата от ултрагалактическото студио ирис. чуйте само това:

"Ние можем само да ви покажем няколкото сайта, започнати преди да се определим като WEB дизайн студио. "

"Президентът и главният проектант на Студиото решиха да се откажат засега от Водосвет . Ако към Нова година нещата вървят добре, тогава пак ще решаваме, е мнението на г-н Рупенян. "

сори за ъфтопика, ама като го прочетох нараво станах на крака, какъв гений, какъв размах.
 
Re: Продавам домейн

пича продава
който иска ще купи, който иска не.

е верно че най-якото изживяване във форумите е да се месиш в хорските оферти!!
спор няма

с кое по-точно не си съгласен в моя пост?
 
Re: Продавам домейн

ми webmoney е владо пирата от ултрагалактическото студио ирис. чуйте само това:

"Ние можем само да ви покажем няколкото сайта, започнати преди да се определим като WEB дизайн студио. "

"Президентът и главният проектант на Студиото решиха да се откажат засега от Водосвет . Ако към Нова година нещата вървят добре, тогава пак ще решаваме, е мнението на г-н Рупенян. "

сори за ъфтопика, ама като го прочетох нараво станах на крака, какъв гений, какъв размах.

брех това беше от аматьорски сайт писан през 2003-та! а пловдивският народен бренд "владо пирата"(употребен в сайта) е от 98-99 година - ти явно наистина имаш проблеми с понятието "лични данни" човече - само че твоите проблеми са не юридически а психични! нямаш ли си друга работа освен да се изявяваш като мой биограф?

по повод текстовете на онзи сайт - писала ги е една пловдивска поетеса - аз самият преди 6 години се превивах от смях докато ги четох - а и още тогава един от уволнените сътрудници на фирмата ги беше публикувал по webdesign-форумите дето пак много им се смяха
 
Последно редактирано:
Re: Продавам домейн

с кое по-точно не си съгласен в моя пост?

Че не си човека, който ще определя цената.
Толкова му иска... да си ги иска. Или викаш, да не вземе да се прекара някой, щото "реалната му цена"(?!) не е такава...
Я кажи, някой ако ти е продавал нещо на по-ниска от реалната цена, казвал ли си му - "абе да ти дам още 100лв а? Така малко ми се виждат..." :D
 
Re: Продавам домейн

ако си говорим за психологически неща, уебпари...

...не говорим за несъгаласяване на неща. няма какво да се съгласявам с теб или да не се...
тва е оферта..
Домати.
Цена: 2 лв

няма място за дискусии и спорове.
... но ако се пак ше говорим за психологическите проблеми на колегата и каква работа си има той и дали си има...
провери си първо психологическата необходимост и неосъзнатите импулси да се месиш така да се каже.

аз мога да ти обясня кво говоря и поведението си.
колегите май също могат, така като ги чета.

м, ти?
 

Горе