SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам домейн

Re: Продавам домейн

Да неясно сео.гов.гр и seo.gov.gr са две много различни неща.

Ъм.. това домейн ли е или събдомейн?
 
Re: Продавам домейн

Ако ми дадеш линк към техния сайт ще ми проговори. А, ако се опитваш да ни будалкаш, и да извозиш някой с пари за този "домейн" ще си баннат от тук. Не казвам, че го правиш.
 
Re: Продавам домейн

Ако ми дадеш линк към техния сайт ще ми проговори. А, ако се опитваш да ни будалкаш, и да извозиш някой с пари за този "домейн" ще си баннат от тук. Не казвам, че го правиш.
Човека ти е дал линк. Не се базикам.
 
Re: Продавам домейн

Да, видях. Съжалявам, но е естествена реакция да се усъмниш в такова нещо. Успех с продажбата! :)
 
Re: Продавам домейн

http://www.papaki.gr/index_en.htm наистина продават gov.gr не погледнах обаче условията им за това.
Трябва да имаш фирма, желателно е да е аеве, нещо като нашето оод и те гледат 2 седмици под лупа. Това са им условията. Някой ако си хареше нещо, мога да съдействам. Има доста свободни добри домейни.
 

Горе