SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам линкове с цел сео

freak

Freak Media Group Ltd.
Продавам линкове за сео ако ви вършът работа
може да закупите линкове само в
pojelanie.net pr=4 цена 10лв на месец -линкът ще се намира в меню приятели свободни 5 позиции
chukni.net pr=4 цена 10лв на месец - линкът ще се намира в футера на сайта свободни 8 позиции

или пакет а той е следния
2 линка с PR=4 , един линк с PR=3 и един линк с PR=2

сайтовете са
pojelanie.net pr=4
chukni.net pr=4
snimki.pojelanie.net pr=3
video.pojrlanie.net pr=2

линковете ще се намират в футера на сайтовете
цена за линк във всички сайтове е общо 30лв на месец
продавам само 5 линка

ако се интересувате от повече линкове в сайтове с pr имам още два три сайта в който може да се сложи пак само за сео няма посещения
сайтовете са
cstrike-bg.info =pr3
bgfree.org = pr2
ако желаете вашият линк да се намира и в тези два сайта цената ще бъде за всички сайтове общо 40лв на месец
 
Re: Продавам линкове с цел сео

в cstrike-bg.info като гледам имаш проблеми с енкодинга в лявото меню. Оправи си ги.
 
Re: Продавам линкове с цел сео

видях го енкодинга :) иначе благодаря за това че ми каза :) ще гледам да го оправя :)

а иначе по темата не ви харесват цените ли ?
смятам че с цел сео са си добри 2 от сайтовете са с пр4 като единия има само 2 линка в него :)
същото важи и за някои от другите предложения имат по 1-2 линка само в тях :) и това не е защото съм махал линкове а просто никога не съм поставял в тях :)
 
Re: Продавам линкове с цел сео

Не знам другите защо не проявяват интерес, ще пиша мене лично какво ме притеснява.

http://pojelanie.net/ - има 26 изходящи линка + още 5 позиции които продаваш - общо 31 изходящи линка за сайт с ПР4

И за пожелание.нет - секцията приятели не я видях - да не би да имаш в предвид връзки?

А за http://chukni.net/ - там изходящите линкове са 9, като от тях уникални 6. Това е по-приемливо, но даваш ли гаранция че ще поддържаш баланса максумум 17/14 (общо/уникални) изходящи линка (т.е. че след време изходящите линкове няма да се повишат) . Ако дадеш обещание че ще ги държиш максимум на толкова - склонен съм да ти изпратя оферта на ЛС.

а иначе по темата не ви харесват цените ли ?
смятам че с цел сео са си добри 2 от сайтовете са с пр4 като единия има само 2 линка в него :)
същото важи и за някои от другите предложения имат по 1-2 линка само в тях :) и това не е защото съм махал линкове а просто никога не съм поставял в тях :)
 
Re: Продавам линкове с цел сео

да имам предвид връзки за пожелание.нет мога да сложа nofollow на 4 линка тъй като това са линкове за броячи и така или иначе не ми трябват ай нямам договореност,че не трябва да са с нофоллоу :)

на чукни.нет няма да се добавят повече от 5 линка + тези който са сега докато продавам линкове
ако това те устройва може да ми пратиш лично с твоята оферта
 
Re: Продавам линкове с цел сео

нова оферта ако закупите за 6 месеца има отстъпка останаха само 4 линка може да се добави текст пред и след линка, разбира се в нормалните граници
pojelanie.net pr=4
chukni.net pr=4
snimki.pojelanie.net pr=3
video.pojrlanie.net pr=2
cstrike-bg.info =pr3
bgfree.org = pr2

за 6 месеца напред, срещу отстъпка в цената на пооловина. Т.е. в цифри:

6 meseca * 20 lv = 120lv
 

Горе