SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - premium

sdd

New member
Имам 1 свободна позиция в бизнес блога си, като продавам линка за 50лв за 12 месеца. Запазвам си правото да не одобрявам и да не отговарям на всички кандидати да закупят линка, тъй като сайта е premium и върви нагоре и добре, моля пратете ми на ЛС сайта за който ви трябва за да преценя - това е и с цел да се отсеят редовните любопитковци дето само питат.
 
Re: Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - pre

1 свободна позиция ми се освободи, който я иска да пише, следващата чак средата на ноември се освобождава.
 
Re: Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - pre

Можеш ли да ми пратиш ЛС с бизнес блога да го погледна?

Мерси
 
Re: Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - pre

Ако може и на мен адреса на блога?
 
За: Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - pre

За: Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - pre

И аз се интересувам. Пиши, ако има.
 
Re: Продавам линк 1бр Пр3 в БГ бизнес блог, трафик 3-200 ден, ДМОЗ, 3.5 годишен - pre

Имам една свободна позиция. Ако някой има интерес да ми пише ЛС моля защото рядко влизам във форума последно време.
 

Горе