SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 уник.

sdd

New member
Имам свободен 1 линк в сайт на тема бижута и аксесоари, листнат в дмоз и линкван от уикипедия, прави по 250 уникални на ден, на 6 години е, до 10 изходящи. Линка е сайтуайд в блогрола. Цена за 12 месеца 50лв.
 
За: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

За: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

Офертата активна ли е още?
 
Re: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

Офертата е активна, оставете някакъв координати или ми пишете на мейла, който ще пратя на ЛС за да се разберем.
 
За: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

За: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

Здравей,
Може ли да ми изпратиш сайтовете на ЛС.
Интересува ме продаваш ли за 3 или 6м.?
 
Re: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

Привет, пусни ми лс и за този, благодаря.
 
Re: Продавам: линк 1 бр, ПР 3 ( бижута, аксесоари ) 6 г. сайт, дмоз, уикипедия, 250 у

Имам 2 свободни позиции. Ако някой има интерес да ми пише ЛС моля защото рядко влизам във форума последно време. В случая ще слагам линковете в сайдбар уиджет със заглавие заобикалящ текст и линка и много ще наподобява текстове реклама на Гугъл.
 

Горе