SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам разработен уеб сайт

denis

Banned
2 домейна на сайта платени до Септември 2009 година от Суперхостинг. (Vipove.com (основен) и BliasakBG.NET (старото име на сайта))
Партньорство с близо 20 сайта.
Колегиални взаимоотношения с yellow.bg, actualno.com и The Voice TV and Radio изразявайки се във вземане на новини от сайта и съобщаване на източника в публичното пространство - по радио или ТВ The voice
Около 600 посещения на ден. При слагане на новини всеки ден се вдигат до над 2000 от влизания от търсачката на гугъл. Може да се види от брояча на tyxo - статистиката преди месец - два, когато имахме време за подръжка на сайта.
Лично изработен дизайн.
Галерия. Коментари към новините. Защита против хакерски атаки на админ панела.
От админ панела може да се променя всичко по сайта за секунди.
350 потребители.
Не е баннат от търсачки.
Над 6300 новини в базата данни.
Разработен и поддържан сайт.
Продава се поради това, че нямам време да го поддържам и да слагам новини.
Проходите от сайта досега възлизат от около 50 лева на месец от България (от easytrader.bg) и около 50$ от Гугъл Адсенс. средно 100 лева на месец. Когато се занимавах със сайта и всеки ден слагахме новини проходите възлизаха на около 200лв на месец и над 2500 посещения на ден.
Цена 650 лева. + Договорка по цената.

Сайтът може да се продаде и с хостинг плана, на който е в момента. Той е:
* 12555 MB пространство
* 655 GB трафик
* 500 пощенски кутии
* 3 Add–on Домейна
* 45 MySQL v.4 и 5
* 500 субдомейна
* 45 FTP потребителя
* SSH достъп
От Суперхостинг БГ. Цената на хостинга е 117 лева на година. Платен е до Февруари 2009.
Цената с хостинга е 700 лева + Договаряне

За контакт:
Skype: kurli.
Телефони: 0888734171 или 0894395541
 
Последно редактирано:
Re: Продавам разработен уеб сайт

Писал съм скайп, намери ме ще пратя скрийншоти на статистиката.
 
Re: Продавам разработен уеб сайт

Заинтересован съм.

Имаш ли проблеми с хостинга (процесорното време)? В моментите, когато сайта е бил с 2500 посещения?

Статиите откъде са - копирани, копирани и редактирани или писани ръчно?
 
Re: Продавам разработен уеб сайт

Нямал съм проблем с хостинга. Проблем с процесорното време може да се появи, само тогава когато Craw Rage на Гугъл Бота е сложен на Fast, което значи, че скенира сайта за новости много често и тези 6300 новини, тогава би дал проблем както при всеки сайт онлайн медия. Но при Normal Rage, който е препоръчан от Гугъл и повечето сайтове са на него, няма проблем. Единствено не ми стигаше трафика на месец, но затова купих този новия сървър с 655 ГБ трафик, който е предостатъчен.
Сайтът има партньорски отношения както казах със сайтове и телевизии за новини, от където са вземани новините. Копирани са с оповестен източник в статията.
 
Re: Продавам разработен уеб сайт

Page rank e 4/10 на домейна BliasakBG.NET
Сайтът е с домейна Vipove.com от няколко седмици, като през това време нямах никакво време да се занимавам с него, затова е Page Rank 0.
 
Re: Продавам разработен уеб сайт

Какво ще се случи с настоящите изходящи линкове?

Трябва ли да се запазят и за какъв период от време?
 
Re: Продавам разработен уеб сайт

Какво ще се случи с настоящите изходящи линкове?

Трябва ли да се запазят и за какъв период от време?

Ако става въпрос за тези линкове сега в новините, да трябва да се запазят...
Има оферта за 1300 лева, затова цената се вдига на 1500 лева за 2 дена шанс.
 
Последно редактирано:

Горе