SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам рекламни места в ПР4-сайт

biskvitka.net

New member
Здравейте!
biskvitka.net продава рекламни места. Сайта се посещава от над 2 500 посетители на ден и има над 45 000 импресии през делничните дни и над 15 000 импресии през почивните дни.

За банер с размер 468х60 на всяка страница над новините - цената е 50 лева/месец.
За банер най-отгоре на страницата /до логото на сайта/ - цената е 100 лева/месец.

За връзка с нас: biskvitka.net@gmail.com
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

flasher,
Нормално е да има хора, които завиждат!
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

виж сега... тука направи една малка грешчица... или може би 2-3
1. Сайта ти го гледах вчера или днес и още го имам в хисторито
2. бате Г има кеш !!!!
3. едитна си поста и се правиш на ударен

ай стига ти толкова и гледай да не лъжеш повече

http://64.233.183.104/search?q=cach...ламите+biskvitka.net&hl=bg&ct=clnk&cd=1&gl=bg

:


Пожелавам Ви весел и безгрижен ден!
Незабравяйте, че когато кликнете на рекламите на нашите рекламодатели, Вие ще може да разгледате и други сайтове и ще спомогнете за развитието на biskvitka.net! Благодаря Ви!

lpp55,
Някои хора, като мен работят и събота, че дори и неделя


http://www.google.bg/search?hl=bg&q=кликнете+рекламите+biskvitka.net&meta=
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

кекекекек
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

flasher,
Може и да сме допуснали грешка - случва се! "Греши този, който работи. Който не работи - не греши!" Грешката е оправена и гарантирам, че няма да се повтори.
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

flasher,
Може и да сме допуснали грешка - случва се! "Греши този, който работи. Който не работи - не греши!" Грешката е оправена и гарантирам, че няма да се повтори.
хаххахахахаха

а това направо ме уби
Незабравяйте, че когато кликнете на рекламите на нашите рекламодатели, Вие ще може да разгледате и други сайтове и ще спомогнете за развитието на biskvitka.net! Благодаря Ви!
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

---------------
 
Последно редактирано:
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

Това biskvitka не беше ли едно време един "браузър" противен такъв?
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

Здравей!
Ако беше написал в браузера си : http://biskvitka.net , нямаше да задаваш такъв въпрос!
Лек ден!

А ти ако беше прочел какво написах нямаше да пишеш глупости. Питах не беше ли (това е минало време, в българския език има и такива неща като времена)... ама все едно
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

... Има и такъв браузер, но за щастие не е наше дело!
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

... Има и такъв браузер, но за щастие не е наше дело!

Слава богу, извинявай за кофти отношението тогава... макар че като гледам самочувствието, с което се отнасяте към хората... може би си го залужавате... Малко е тъпо да влезеш във форум където си нов и да се караш на всички как нищо не разбират, ама какво ли разбирам аз
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

... За нищо!

Нямаме спомен да сме се карали на някого?! Ние винаги се опитваме да поддържаме приятелски отношения. С такава насоченост е и нашия Сайт! ... Никога не сме претендирали за някакви "огромни" знания и умения! ... Ние сме земни хора!
 
Последно редактирано:
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

И аз останах с впечатлението на мастера.

ПС. Не мисля че имаше нужда от 2/е различни теми за един сайт кадето се дава реклама :)

Определено....
 
Re: Продавам рекламни места в ПР4-сайт

направо си е арогантно отношение :)
 

Горе