SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайтче за музика

kanadeca

New member
Сайтчето е за музика. Разполага с голям набор от песни (~ 13-14,000 ако не и повече) и видео клипове (~ 2000). Базира се на моднати готови системи, приобщени с общ дизайн. Сайтчето върви добре, но спешно ми трябват пари и възникна нуждата от продажбата му.

http://directory.sootle.com/website-worth/ го оценява на $17,276.00 като преди 10 дена беше $16,104.00 Аз, разбира се не му искам чак толкова много.

Сайтчето държи добри позиции в бгтоп.нет в съответната категория. Има средно по около 400 уникални и 470 презареждания, които генерират около 5-6000 импресии дневно. Вероятно над 90% от посещенията идват от [direct hit], което ще рече, че сайтът има постоянна аудитория. За февруари има над 14 000 посещения, от които над 12 500 уникални и над 144 000 импресии. (Пропуснах да кажа, че броячът не отчита посещенията във форумът, където идват доста хора от гугъл, заради индексираната информация.)

За 10 дни във форумът са написани над 150 мнения и са регистрирани над 400 души.

При търсене в google от типа site:сайта излизат над 350 резултата като допреди 7-8 дена бяха около 180 и мисля, че не е индексиран целият сайт все още.

Доскоро сайтът беше разположен на 2 хоста свързани с фреймове и затова домейна няма никакъв PR.

Има интегрирана система за смс разплащания (за реклама с текстови линкове). Още не съм я пуснал и не мога да кажа по колко може да се печели!

Домейнчето е добро като се има предвид колко конкурентни сайтове има с подобни имена. This domain will expire on: 1/3/2009 8:58:26 AM

Колкото до хоста - изтича през февруари 2009. Планът е СуперХостинг в суперхостинг.бг

ИМЕТО ДАВАМ САМО НА ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ХОРА!

Цената, която му търся е ~800лв.

Поздрави на всички!
 

Горе