SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт за диети

Статус
Not open for further replies.

velkoto

New member
Продавам сайт за диети (третия сайт в подписа ми). На тоя етап нямам намерения да се занимавам с него и само си седи и сбира прахоляк, та му одъртява и домейна та вдига цената:) Има публикувани 3-4 уникални статии. Не му е правена никаква СЕО оптимизация и има-няма по 6-7 посещения на ден. По "диети" се намира в началото на 5 страница. Домейна и хостинга са от Суперхостинг, като домейна изтича на 08.03.2013, а хостинга на 10.10.2012. Та ако на някой му се дават 100 лева нека се обади на ЛС :) Ако ли не, ще продължава да събира прах.
 
За: Продавам сайт за диети

За: Продавам сайт за диети

Имам интерес към сайта.Моля те пиши ми ЛС да се разберем допълнително или на skype: stelt88 (не съм постоянно на линия)
 
За: Продавам сайт за диети

За: Продавам сайт за диети

Променям мнението.
Сайта много ми харесва за това ще го купя (ако все още не е продаден) моля пиши ми да се разберем за плащане прехвърляне и т.н.
пс. Забравил си да споменеш как се добавят диетите и има ли админ panel сайтчето?
 
Re: Продавам сайт за диети

Thanks за бързото и коректно отношение от страна на колегата velkoto! Препоръчвам този потребител, много сериозен и бърз и точен!
P.S. Да ни е честито новото домейнче :)
 
За: Продавам сайт за диети

За: Продавам сайт за диети

Е не е честно писах първи, а не получих никаква информация как така честно ли е ?
 
Re: За: Продавам сайт за диети

Re: За: Продавам сайт за диети

Е не е честно писах първи, а не получих никаква информация как така честно ли е ?
Значи, колега, първо прочети правилата на форума, защото не е мястото да пишеш тук в темата (както и аз не трябва ама...). И второ момчето, на което продадох сайта ми писа първи още снощи на лично съобщение, така че място за сръдни няма.
Поздрави и благодаря ти за проявения интерес!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе