SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт за запознанства.

SLADE

New member
ПРОДАВАМ ГО СПЕШНО!!!

Потребителите имат следните функции:
писане на коментари в профилите, триене на коментари на собствения профил, пращане, четене и триене на лични съобщения, добавяне и триене на снимки и музика в профилите си, гласуване за други профили (включително и чрез смс-и), пращане на целувки на други потребители, добавяне на профили в приятели, блокиране на абонати, промяна на собствения профил, преглед на личната статистика и на собствения профил, търсене на потребители, добавяне и слушане на музика и т.н.

VIP потребителите имат следните функции:
преглед на разглежданията на профила ви, преглеждане на онлайн потребителите, на всяка страница до името в балона ви изписва VIP за да се отличавате по-лесно и да сте по-забележими, в профила ви има специална картинка VIP над аватара.


Модераторите:
притежават нормалните модераторски функции да изтриват коментари, потребители, снимки, да променят потребителските профили, да преглеждат потребителската информация и т.н.

Администраторите:
Администраторските функции включват: налагане и премахване на бан, местене и променя на колонки, триене и добавяне на езици, определяне на началните езици и модули, сменяне на мета таговете, добавяне и триене на линкове, местене и промяна на линкове, добавяне и триене на нови стилове, добавяне и триене на модули, променяне на модули, добавяне и изтриване на колонки, преглеждане на логовете, изпращане на масово съобщение и променяне на настройките на сайта.

Отделни опции:
Топ10 - отчита SMS класацията + Рейтинг класацията на потребителите.
Първото Топ момче и Топ момиче най-отгоре на главната.
Последните регистрирани и последните онлайн потребители до момента.
Статистика.
Love Calculator.
Рожденници за деня.
Форум, който е вграден в системата и всеки нов регистриран потребител го регистрира и автоматично във форума.



Сайта прави по 300 посещения на ден и по 4,00 US$ - 5,00 US$ на месец от Adsense.


Цена 350 лв. с възможен коментар.
Моля нека пишат само заинтересовани на LS или скайп: triplesto (там ще дам адреса на сайта).
Искам да добавя, че хоста е платен до 27.08.2009
А домейна изтича на 17.10.2009

Продавам го, защото нямам време да се занимавам с него, а не искам да го захвърлям така, защото вгради ли се дизайна съм сигурен, че посещения ще се дигнат поне на 2000, но нямам пари за да платя на някой за вграждането.
Вече към сайта има и нов дизайн, който е кодиран и нарязан, но не е вграден в системата. Ще го дам и него.

P. S. Искам да добавя, че към сайта като бонус мога да дам сайт за футболни залози с домейн към него, но не е пускан и няма приходи или каквото и да било друго.
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайт за запознанства.

Имате лично съобщение.
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Имате лични съобщения.
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Още се продава.
Искам да добавя, че има приходи и от купуване на реклами. За миналия месец взе близо 50 лв., а от тоя за момента 10 лв.
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

И аз съм заинтересован, може ли линк към сайта?
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Имате лично съобщение.
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Slade, колко пъти ще продаваш сайт, който аз ти подарих???!!!:eek:
Бяхме се разбрали да не го продаваш!!!! Лично аз гарантирам на всички тук, че ако този предател успее да продаде сайта, аз лично ще подаря на всеки който пожелае системата, при това напълно БЕЗПЛАТНО!!! Писна ми от измамници, които се опитват да се правят на хитри и опитват да забогатеят на гърба на другите. Не купувайте сайта-скоро обещавам да го кача абсолютно FREE!!!
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Качи го FREE. Нека се сравни системата която ти ми даде с тази дето аз продавам.
На 50% променена и добавени много екстри от които се нуждае един сайт за запознанства, а в твоята система ги няма. Другото е, че има и дизайн, който го прави фирма и с промяна на дизайна няма нищо общо с твоята система.
Другото което е, че не сме се разбирали изобщо да не продавам системата или нещо подобно, моля не си измисляй глупости. Още когато ми я подари казах, че ще я променя почти изцяло и ще пусна сайта, който в момента продавам.

P. S. Системата още се продава.
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Eстествено, че се бяхме разбрали да ти подаря системата, при уговорката, че ти няма да я продаваш. Ти не спазваш уговорката, за което ще си търпиш последствията, едва ли сега ще има потребители, които да купят краден продукт :D При това на такава баснословна цена.
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайт за запознанства.

Дал съм на всички заинтересовани потребители сайта, който продавам. Сайт, който има приходи, има потребители и няма нищо общо със системата, която ти ми даде. Пусни я FREE - с това не ме плашиш, защото толкова работи съм и добавил и с новия дизайн, който трябва да се вгради няма нищо общо с твоята система.

bobbydigital имате лично съобщение.
 
Re: Продавам сайт за запознанства.

Дал съм на всички заинтересовани потребители сайта, който продавам. Сайт, който има приходи, има потребители и няма нищо общо със системата, която ти ми даде. Пусни я FREE - с това не ме плашиш, защото толкова работи съм и добавил и с новия дизайн, който трябва да се вгради няма нищо общо с твоята система.

bobbydigital имате лично съобщение.

Говориш пълни глупости. Нека потребителите да преценят дали системите не са еднакви - sladki6 dot eu и perni4ani dot org
И престани да крадеш от труда на другите и да заблуждаваш потребителите - не е хубаво да крадеш от малък, така няма да успееш.
Освен това не забравяй, че юзерите няма как да ги излъжеш - не и с евтините ти трикове.
 

Горе