SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт за трейлъри, ревюта на филми, новини и т.н. moviebox.bg

velkoto

New member
Колеги, така като гледам за тоя сайт скоро няма да има време та реших да го продам. Сайта е нов, на 2 месеца и няма приходи и посещения. Не му е правено никакво сео, като линкове и т.н.

Сайта е moviebox.bg. Продавам го с хостинг и домейн платени до 04.02.2014 година (хостинга е най-малкия план в Суперхостинг). Цената е 250 лева.

Тъй като ще ме емнете що искам за сайт без посещения и приходи толкоз пари, да поясня що така съм решил:
- хостинг и домейн 120 лв.
- темата е лицензирана и е на цена 70 лв.
- към сайта давам и 170 уникални описания на филми с дължина между 100 и 200 думи. Всички са със 100% уникалност според Адвего.

Ми тва е, ако некой иска подобен сайт на такава цена да свирка, ако не ще чака по-добри времена.
 
За: Продавам сайт за трейлъри, ревюта на филми, новини и т.н. moviebox.bg

За: Продавам сайт за трейлъри, ревюта на филми, новини и т.н. moviebox.bg

Здравей,
Можеш да го публикуваш за продажба и тук Купувам сайт,купувам домейн, escrow domain, escrow site, за да може повече хора да видят обявата ти.
 

Горе