SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Stolichanin

New member
Привет приятели,
продавам един мой сайт, който преди около 2 години започнах с изключително голямо желание и настървеност да го направя популярен. Причините поради, които не стана чак толкова популярен най-вероятно са в мен, а именно не чак толкова добрите ми знания относно SEO, маркетинг и други куп причини.

Съдържанието на сайта е изцяло уникално - през цялото време е било заплащано на автори, за да пишат статии. Повечето са превеждани или преразказвани от чуждестранни сайтове. Няма нито една копи-пейст статия.

Тематиката на сайта са интересните неща, които карат хората да четат. Казвам така, защото сайта няма една единствена тематика по която да се пише. Има няколко категории, като в тях се побират наистина изключително много интересни и различни теми. Това ще го видите в самият сайт.

Понеже споменах за не добрите ми качества относно оптимизацията, искам да вметна че посещенията в сайта варират между 300 и 600 уникални посетители/дневно. Всички тези посетители идват само и единствено от търсачките, в частност Google.

Броят на статиите, които са до този момент са: 600.

Наистина ми се иска сайта да отиде в ръцете на човек, който ще се занимава с професионализъм. Не само защото съм отделил доста от личното си време, но и защото ми беше като мечта този сайт да стане нещо добро.

Домейна е 4 буквен, .bg;

Да спомена и постоянния доход, който е уреден още от 9 или 10 месеца насам. Става въпрос за банер реклама на фирма, с която имам лични контакти и съм уредил рекламата за дълго време. Сумата е 300 лева на месец, и като имаме в предвид че посещенията не са чак толкова много (300-600/ден) мисля че тази сума е наистина добра. Държа евентуалния купувач да има добрият подход с тази фирма, за да бъдат доволни и те.

Цена няма да обявявам. Ще се договоря по най-добрия начин с желаещите да закупят сайта. Уверявам ви че осъзнавам кризата която ни е налегнала, осъзнавам и възможностите на БГ пазара.

За повече информация и разбира се за самият сайт - нека интересуващите се да ми пишат ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ.

Поздрави,
 
Re: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Звучи интересно. Прати инфо на ЛС.
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Моля потребители като g_maxxx с негативна репутация да не пишат по темата. На всички останали съм пратил ЛС.
Благодаря предварително,

Поздрави
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Здравей,
интересувам се от инвестицията в подобен проект - пиши ми на лично за повече информация. Благодаря!
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Здравей,

може ли и на мен едно лично за подробностите около проекта.
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Привет приятели,

изпратил съм ЛС на всички, които са проявили интерес. Ако имате повече въпроси, не се колебайте да ги задавате!

Поздрави
 
Re: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Пусни и на мен лично с подробности.
Мерси
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Здравей!
Може ли малко повече подробности и за мен?
Благодаря!
 
Re: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Прати инфо и на мен, благодаря.
 
Re: За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Re: За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Привет приятели,

изпратил съм ЛС на всички, които са проявили интерес. Ако имате повече въпроси, не се колебайте да ги задавате!

Поздрави

мен нещо си ме пропуснал ;)
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Пратих, извини ме.
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

От чисто любопитство ако имаш желание ще се радвам да ми пратиш сайта на ЛС да го разгледам.
Благодаря!
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

На теб ще го пратя в Grinders :)
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Ако може прати и на мен информация на лично!
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Готово, изпратено!
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Моля те, прати ми и на мен инфо. За препоръчване с ориентировъчната цена за сайта и данни за приходи и трафик.
 
За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

За: Продавам сайт на 2 години със сигурен доход

Изпратих! Желая да дам сайта на човек, който има желание да го развива, защото вътрешно в себе си ми се иска да го видя много печеливш този сайт.

Поздрави
 

Горе