SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт с първа позиция по ключова дума "спечели награди"

borisov87

New member
Продавам сайта спечелинагради.com причината за продажбата е че нямам време да се занимавам с него преди пусках всеки ден нови оферти и игри, а сега най много 2-3 на месец. Сайта е PR1. Към него си има и фейсбук фен страница https://www.facebook.com/spechelinagradi , има около 600 абонирани за мейл бюлетина, който при публикуването на нова статия получават автоматично известие. Въпреки че нямам време за поддръжка сайтът е на 1 място в google по ключова дума "спечели награди" по други подобни думи-томболи, игри с награди, нагади в интернет е на първа страница. Домейна е регистриран в goddady.com и изтича януари 2014. Сложил съм adsense отново(бях го спрял) но не прави много по 25-40cent на ден. В началото като го подържах правеше от долар нагоре. Предполгам че ако някой се хване и започне пак да качва всеки ден нови оферти и игри отново ще върне тези нива. Който е зайнтересован да пише предложение на PM и ще му отговоря дали съм съгласен с офертата или не.
 

Горе