SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

angeldimit

New member
Здравейте,

сайтът е http://muzikalni.com - музикална енциклопедия.

Статистика:
- текстове на песни: 311491
- vbox7 клипове: 29347
- изпълнители: 6326
- авторски биографии: 72
- PR3
- 1100-1500 уникални дневно (93% от Google)
- 228 000 индексирани страници

Сайтът има и блог секция, също с авторски новини и материали. Ще я видите на адрес: http://blog.muzikalni.com/

Страницата излиза на първа страница по ключови думи като "текстове на песни", "музика" в Google.

Дизайнът представлява доста преправен безплатно разпространяващ се шаблон, а php кодирането е изцяло мое дело. Екстри:
- интегриран phpbb форум
- след създаване на профил можете да си направите своята уникална колекция от песни.
- система за предстоящи партита и концерти

БОНУСИ ПРИ ПОКУПКА:
- скрипт, който автоматично добавя клипове от vbox
- скрипт, който автоматично добавя клипове от youtube
- 1 месец безплатна поддръжка (след изтичането му можем да се договорим за продължаване на услугата от моя страна).

Забележка: След покупва Вие не се задължавате да оставите линковете в footera на сайта. Аз ще се свържа с хората, които си ги предплатили, за да измислим алтернатива или да им върна парите.

Сайтът има Analytics, ако желаете да погледнете, пишете ми ЛС.

Цена: по договаряне

Ако повече от 1 души прояват интерес ще дам началото на търг, който ще реши кой ще е новия собственик.

Сайтът има голям потенциал, продавам го, защото искам да инвестирам в друг тип бизнес.

Въпроси и оферти моля на ЛС, email angeldimit[at]gmail.com или skype: acho92.

:)

Поздрави,
Ангел Димитров
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

да те питам ако гоогле ти секнат рекламите защото има6 илигъл контент, което е много вероятно колко пари ще прави6 и откъде. 50 лв. от мен при доказани 1000 пос.
току що проверих имаш 110-120 посещения/ден от "музика"
Поздрави
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

От мен 100 лева! Пиши на ЛС!
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайт - 1100-1500 уникални дневно

да те питам ако гоогле ти секнат рекламите защото има6 илигъл контент, което е много вероятно колко пари ще прави6 и откъде. 50 лв. от мен при доказани 1000 пос.
току що проверих имаш 110-120 посещения/ден от "музика"
Поздрави

А да те питам на тебе ако ти спрат интернета къде ще спамиш по цял ден?

Сайтът няма нелегален контент. Статиите също са авторски, плащал съм на човек да ги пише.

За сериозни купувачи, пишете ЛС да ви предоставя Analytics и други статистики.

На сайта му търся около 1000 лева.

Ако не се интересувате, просто не ми пишете в темата.
 

Горе