SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт

s33d

New member
Продава се сайт : http://tinyurl.com/mxkdlv

Домейнът е на 1 година, 2 месеца, 17 дена. Закупен е от СуперХостинг, изтича на : 17.06.2010

Хостинг : СуперСтарт също от СуперХостинг изтича на 17.11.2009

PR : 2, беше 3, но падна на 2, може би заради продажбата на линкове. Ако сега
бъде продаден сайтът, всички линкове, ще бъдат премахнат, а на хората които са ми платили, и им
остава още време, ще бъдат компенсирани за оставащото време.

Приходи : Сайтът има приходи предимно от продажба за линкове за сега, но
е одобрен за :
1) Партньорската програма на Aukro.bg ( Регистрирани потребители чрез банер в сайта : 6 )
2) Партньорската програма на bet365 ( Регистрирани потребители чрез банер в сайта : 1 )
3) AdSense
, както и има предложение за партньорство от bwin ( http://piczz.info/images/bwin.jpg ), но на него не съм отговарял.
По принцип има възможност и за приходи с СМС Прогнози, като mobio са перфектният партньор за тази цел, само една регистрация е нужна.

При търсене в google за "футболни прогнози" излиза на първата страница 6-9 място, както и за "futbolni prognozi".
За "prognozi" и "прогнози" в първите 12-15 резултата. Пари за SEO не са влагани, всичко съм направил сам, така че предполагам, че ако му се направи малко от опитен човек доста добри резултати ще бъдат постигнати.

Всички прогнози/статии в сайта (440) са 100% авторски, няма нито една копирана.

Посещения : Уникални на ден средно по 130, като цяло 30.06% от трафика е директен, 45,35% от търсачки, и 24,58% от референти сайтове. Преди сайтът правеше около 400-500 на ден, но за 1 месец беше спрях, до като се правиха промени по него, и заради това спаднаха драстично. С малко повече реклама, ще се възвърнат, тъй като сега започнаха големите първенства, и хората започват отново да посещават сайтовете за прогнози. Също така сайтът си получава и добри посещения от bgtop, където се намира на около 10-та позиция обикновенно в категория СПОРТ.

Сайтът използва Wodpress за платформа, като темата е One-theme, но дизайна е почти изцяло променен, като изключим самата структура на темплейта. Самата тема има отделен контролен панел в който може да се грижите за цветовете на темата, за SEO-то, отделно субменю за избран "Featured" пост, както и за рекламата в сайта, като всичко е опростено до минимум.

Регистрацийте в сайта в момента са затворени, но по принцип има регистрирани 121 потребителя ( включително администратори и редактори и обикновенни потребители).

Към сайта е включен напълно готов форум : forum.prognozitebg.com . На него има инсталиран phpbb2, преведен на български, с къстъм темплейт, като ранговите икони са сменени. Форумът не е пускан все още, за това няма регистрирани потребителни, но след като се пусне, би трябвало да се регистрират доста хора.

Сайтът има доста голям потенциал, но поради все по-малкото време, което ми остава да се грижа за него, а и хората които пишат прогнози, ми се налага да го продам. За предложения ми пишете на ЛС.
 

Горе