SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам свеж дизайн !

Статус
Not open for further replies.
Продавам дизайн на сайт, който измислих- "GrandTutorials-bg.com". Домейн не е купен, просто съм му измислил заглавие. Сайтът е за уроци, като целта му е да подбира уроци от интернет пространството и да предоставя на потребителите най-стойностните.

ДЕМО 1- Начално

ДЕМО 2 - За нас

- дизайн в PSD формат
- нарязан и кодиран до xHTML/CSS , идеално подреден кодинг и коментари навсякъде /incl. shortcut icon/
- вложен е флаш /header/
- продава се с работните файлове, които съм подредил и съм направил разбираеми за всеки
- направил съм и страниците "Начало" , "За Нас" и "За Контакти"
- еднаквост под всички браузъри


--> Дизайнът е авторски !


Само за сериозни хора ! Пишете на ЛС или се свържете с мен на skype: irrealizable !

--> Цена: 66лв.
 
Последно редактирано:
Re: Продавам свеж дизайн !

Дизайн е силно казано, още повече, че няма никаква уникалност или иновации примерно в подредбата или визията на шаблона. По скоро бих го формулирал като " още един шаблон " ...
 
Re: Продавам свеж дизайн !

@ivo94 дай насам нещо твое уникално, като смяташ, че това е просто един шаблон. Айде моля без неподготвени коментари!

@Windboy: По нищо не прилича на него освен светлите нюанси, което не може да се нарече прилика ! А като гледам ти с нищо добро не можеш да се похвалиш.

Повече без подобни коментари ! Само по темата !
 
  • Like
Реакции: hdm
Re: Продавам свеж дизайн !

...
@Windboy: По нищо не прилича на него освен светлите нюанси, което не може да се нарече прилика ! А като гледам ти с нищо добро не можеш да се похвалиш.
...

Айде да не се нападаме. Кажи с какво добро искаш да ти се похваля ? (утре бащата ше ми зима кола :D ) - това устроива ли те ? Искам да покажа на потенциалния купувач какво всъщност купува. Не е приятно след като си купил дизайна да разбереш, че е копие на друг със сменен хедер.

П.С За колата не си правя майтап :D :D
 
Re: Продавам свеж дизайн !

Говориш неща, които не знаеш, затова млъкни преди да си се изложил ! Просто замлъкни !
 
Re: Продавам свеж дизайн !

Говориш неща, които не знаеш, затова млъкни преди да си се изложил ! Просто замлъкни !

off: Добре, явно имаш голям опит с продажбите. Дано се намери някои купувач (бълък) да ти го купи. Спирам да ти пиша в темата, че ме изплаши, след малко ще започнеш и да псуваш.
 
Re: Продавам свеж дизайн !

Пич, регистрирал си се вчера в този форум, а днес нареждаш на всички как да се държат.
Не вярвам много да се задържиш тук.
Заключвам темата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе