SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам си сайта - развит!

BOS4O

Banned
Здравейте!
първо да кажа сайта е единствения и официален на играта Live For Speed в България
продавам го заедно с домейна ми и на ден се посещава от 300 ++ уникални ип-та
цяла година съм работил над екстрите и стилът му така че е уникален по рода си
в него има :
портал - в който може да се добавят неща. Има и готови скриптове, много удобен за работа
галерия - в галерията могат да се качват картинки и видео клипове както и да се дават линкове от vbox и прочие - има доста снимки вмомента
download секция - в таци секция се качват модификаций, скинове и конфигураций за играта - има доста файлове вмомента
функция магазин - тя е уникална по рода си защото когато потребител пусне тема или постове печели кредити и с тези кредити може да се печели: ранг вип, увеличаване на постовете, сменяне на титла и прочие... можете да си правите, добавяте и махате функций от админ менюто
всичките тези функций си имат админ панел с допълнителни администраторски опций за тях
има още много екстри в сайта по които съм работил но това са главните..
потребителите за сега са: 3,632 а публикацийте в форума за сега са: 11,981
ако искате развит и официален сайт на играта при който вече си има потребители и можете да си лепнете рекламки и да печелите лесно парички това е за вас
ето ви линк към него : http://lfs-bg.net
демо акаунт който е на ранг "обикновен потребител" : име: KISS парола: 123456 - почти всичко съм орязал от сайта за гостите, за това ви давам акаунт
пишете ми на скайп: alex_pleven-bg или на имейл bira4em@gmail.com за да се договорим за цената и подробности
след като закупите форумът ще ви се даде папката с форумът и датабазата. Ако не разбирате как да си я сложите, аз ще ви помогна.
 
Re: Продавам си сайта - развит!

Много яко си орязал хората зад прокси :) аз и още 5000 студента сме зад едно прокси и не можем да се насладим на твоя сайт :)
 
Re: Продавам си сайта - развит!

пуснах го временно за проксита :) кажете като го видите и дали ви харесва :) и ако може да ми кажете за колко мога да го продам :)
 

Горе