SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам уеб сайт за музика

fozzy

New member
Здравейте! Въпреки моето нежелание, спешно се нуждая от продажбата на този сайт.

Хостингът изтича февруари 2009. Той се намира на суперхостинг.бг, този с най-добрите параметри.
Всичките системи, на които са базира сайта са готови, но доста е играно по тях докато се моднат и се приобщят в дизайна. В сайта има 2000 клипа и над 100 текста на песни.

Броячът можете да разгледате сами, но той не отчита посещенията в целия сайт, така че по принцип са повече.

Цената му е 250лв.

Тук обаче се появява едно голямо НО, продавам сайта БЕЗ домейна. Това обаче не означава, че ще загубите посетителите. Ще имате 2 месеца, през които можете да редиректвате домейна или да поставяте новини с новия адрес. Също ще можете да вземете имейлите на регистрираните, които са над 1500 и да им пратите мейл.

Е, това е надявам се да се съгласите, цената е наистина малка, но спешно ми трябват финанси! :)

Лека вечер на всички!
 
Последно редактирано:
Re: Продавам уеб сайт за музика

Как продаваш сайт, който не е завършен?
 
Re: Продавам уеб сайт за музика

Както вече отбелязах имам спешна нужда ит пари и никакво време за довършването му!
 
Re: Продавам уеб сайт за музика

Както вече отбелязах имам спешна нужда ит пари и никакво време за довършването му!
Да не е само за някои телефон?
 
Re: Продавам уеб сайт за музика

Хаха, телефон си имам :]

350лв има кой да ми даде, но после този сайт няма какво да го правя. Ако сега спра да се грижа за него след 3 месеца ще има по 20 уникални дневно и ще трябва наново да се прави всичко.

Моля, без повече офтопик.

НОВА ЦЕНА 330 лв.
 
Re: Продавам уеб сайт за музика

Ако сега спра да се грижа за него след 3 месеца ще има по 20 уникални дневно и ще трябва наново да се прави всичко.
Това говори много лошо за сайта.
 
Re: Продавам уеб сайт за музика

Аз виждам един темплейт и форум с няколко мнения. Няма и помен от 2000-те клипа и текстове. Нито има насоки как и какво да се търси, нито се загатва каква музика има в сайта. Направи базата видима, тогава може и да успееш. Всеки може да направи същият сайт за час-два.

С тази структура трудно ще го продадеш за 350 лева.

Успех :)
 
Re: Продавам уеб сайт за музика

Който иска доказателство за текстовете и клиповете и ИМА някакви намерения за покупка на сайта, ще му пратя доказателство.
 

Горе