SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам 4Web-BG.Com

visi0n

New member
Привет,
продавам 4Web-BG.Com.

Искам да оточня че продавам всичко без хостинга.
Домейна е с PR 2 и изтича на 22 Ноември 2008

Бях си намерил човек, който да го купи за 300 лв, но незнам защо изведнъж спря да пише. Цената я свалям на 250 лв, защото ми трябват парички сега.

Преди да представя сайта искам да кажа че дизайна и кода на сайта са писани лично от мен!

Сайта се състои от няколко части, който може да си командвате от админ панела:
Темплейти с модул и за платени темплейти, Скриптове, Новини, Приятели/линкове/банери.

Сайта може да разгледате от: www.4Web-BG.Com
Админ панела може да разгледате от: www.4Web-BG.Com/Admin - парола: 4web

ЗАБЕЛЕЖКА:
Махнал съм всички линкове за изтриване на всички и бутоните за редактиране, защото да не станат големи мазаници.


Очаквам наистина сериозни предложения.

Контакт с мен:
Email: vis10n@abv.bg
Skype: gainward_5
GSM: 0883 529 145
 
Re: Продавам 4Web-BG.Com

Човек, нещо си се заблудил с цифрите. Сваляш от 30 на 25 ли имаш предвид ?
 
Re: Продавам 4Web-BG.Com

200 лв повече немога да сваля... съветвал съм се за цената и е напълно разумна.
 
Re: Продавам 4Web-BG.Com

Прав си. 200 е ОК. Изкушава ме,... но ще пасувам този път
 
Re: Продавам 4Web-BG.Com

Не е ничия платформа... кода си е писан лично от мен както и дизайна...
 
Re: Продавам 4Web-BG.Com

Потвърждавам, че не е php fusion, и не съм виждал подобна система. Опростена е, но не знам колко надеждна. Харесва ми по принцип, но не ми трябва за сега такъв сайт за 200 лв. Защо не се опита да го поразвиеш и тогава да го продаваш. Така си продаваш труда без пари. Ако си писал сам CMS-а разбира се.
 
Re: Продавам 4Web-BG.Com

Всичко е писано от мен. Ако беше с готова система щях да напиша. Направен е предимно за темплейти. Има настроен и работещ модул за СМС с Wisdom.BG, просто само да си кажете перфикса и започвате да си го ползвате.

EDIT: САЙТА Е ПРОДАДЕН! Може да заключвате...
 
Последно редактирано:

Горе