SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам adsense акаунт

Windboy

New member
Здравейте, продавам ацц-то си в адесенс понеже не ми се занимава с мудната им процедура по-тегленето на кинтите. До сега не са теглени пари от акаунда понеже не е достигнал необходимата сума. В момента има 40 евро - сменяме емайла пращате си на ново ПИН код и така. Пишете на Лс колко пари давате, ако проявявате интерес.
 
За: Продавам adsense акаунт

За: Продавам adsense акаунт

Не знам дали има начин наличната сума да се прехвърли към съществуващ акаунт. Защото ако сменим емайла със съществуващ акаунт, не съм сигурен дали ще стане. Ако някой знае и става аз съм навит да го взема.

Поздрави.
 
Re: За: Продавам adsense акаунт

Re: За: Продавам adsense акаунт

Не знам дали има начин наличната сума да се прехвърли към съществуващ акаунт. Защото ако сменим емайла със съществуващ акаунт, не съм сигурен дали ще стане. Ако някой знае и става аз съм навит да го взема.

Поздрави.

Всички полета в акаунда се редактират, имена, емайл, адрес и т.н
 

Горе