SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам avtorentacar.cn!

Re: Продавам avtorentacar.cn!

А искаш ли да ти извадя съобщението на будалата в личната ти до теб :

"Здравей,

дай PayPal или сметка да ти пратя утре парите ако нямасх нищо против "

07-10-2008 09:38 PM

Ти даде ли му PayPal или сметка ? Да или НЕ ?

Не те нападам и не защитавам никого. Просто отбелязвам, че ТИ не си направил необходимото за реализация на сделката. Смятам че темата се изчерпи отдавна.

btw забележи че ТИ не правиш бизнес с мен, а с друг човек и ако обичаш престани да се правиш на жертва.

biks : сега оценям колко прав беше ти за цената :)
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

Аве я не ме занимавайте с простотии, нали точно след това ЛС му писах и повече не получих хабер от него, аз ли да го гоня за да му продам домейна като има желание да се свърже.. А след като не продавам домейна на теб следователно нямаш право да ми пускаш iTrader и следователно няма нужда да се бъркаш толкова надълбоко за сделка между мен и него, колко пъти е писал в темата или на мен, а колко си писал ти??

Какво да не се правя на жертва като съм такава, заради вас домейна остана непродаден, заради вас ми се черни името и точно заради вас пиша оправдания и обяснения все едно че съм в РПУ'то....!!

Ако няма да вземе домейна да си каже и не ме занимавайте повече, че ми омръзна вече от глупости!
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

На мен също :)
 
продавам

продавам

продавам сайтът nomer2.com
напълно автомати4ен е -мирор на ютуб
просто проверете-ако не вярвате.
сайтът е на 20 дни.
предложения на semofir@abv.bg
 

Горе