SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам Eiban.Net

exP

New member
продавам сайта eiban.net има си лиценз
давам домейна + пълен бекъп на сайта + лиценз кей + нова инсталация на системата хоста си остава за мен за да ви тръгне сайта ви трябва зенд оптимайзер на сървъра ще прехвърля и лиценза на вашето име да имате онлайн съпорт както и ъпдейти на скрипта когато излезнат такива сайта не печели пари защото не съм слагал реклама

Недостатаци:
има още някой неща на руски в самия сайт и админ панела повечето е на руски.

Но сайта е доста добре оптимизиран класирасе на 1-ви позиции в гугъл при търсения

Цена:150 лева ! възможен е евентуален коментар по цената при интерес.

Контакти:
Скайп:blondin400
Icq:266 261 089
Телефон:0885 515 815
Търсете руслан!
 
Re: Продавам Eiban.Net

Много добра оферта!
ЕйбЪн наистина доста добре се индексира в търсещите машини! Аз при добавяне на мои сайтове, излизам от ейбън на по-предни позииции и от други големи проекти.

Успех с продажбата
 
Re: Продавам Eiban.Net

отново продавам сайта 200 лева има ъпдейт на сайта добавени са обяви , може да се настрой да търси и във yandex могат да се добавят и допълнителни страници и има пр3 вече
 

Горе