SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам EN сайт на финансова тематика с PR4

pamir

New member
Здравейте, продавам EN сайт на финансова тематика с PR4 - radaproaudit.cz

Текстовете са уникални. PR не е реален, реалния е по-нисък, останал e по инерция, затова и цената не е висока.

Цена - 40 лв.

Ако имате интерес, пишете ми на pamir@abv.bg
 
Човече, наистина - get real - Еnglish finance content с чешкионтско заглавие на бранда ( rada pro audit e in Czech, няма нужда да го превеждаме, но е нещо от типа съвети/насоки/напътствия за одит ) и на чешкионтски домейн е epic fail с cluster**** proportions...Много по-успешно би било това да е развито на чешки за техниТЕ ( излаза към SK е пълна лекота ) пазари, които са доста по-добре развити и онлайн, и офлайн от нашия, независимо от подобния брой население...
 
Човече, наистина - get real - Еnglish finance content с чешкионтско заглавие на бранда ( rada pro audit e in Czech, няма нужда да го превеждаме, но е нещо от типа съвети/насоки/напътствия за одит ) и на чешкионтски домейн е epic fail с cluster**** proportions...Много по-успешно би било това да е развито на чешки за техниТЕ ( излаза към SK е пълна лекота ) пазари, които са доста по-добре развити и онлайн, и офлайн от нашия, независимо от подобния брой население...

Напълно съм съгласен, но мен ми трябваше сайт на английски на що-годе авторитетен домейн. Важното е, че линковете към сайта са с финансова насоченост и отговарят на тематиката и съдържанието на сайта. Лошото е, че загуби част от линковете си.

Ако на някой му трябва сайта и не го устройва цената - нека пише - ще се разберем. Просто не искам да отиде на вятъра известния труд който вложих зе него.
 

Горе