SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам hit4e.info

nik0lai

Member
Здравейте,

Продавам сайта www.hit4e.info :) Сайта разполага с лесен админ панел, от който може да управлявате целия сайт.Сайта е от 1 седмица и има добавени 8883 песни.Дизайна и системата са напълно авторски!

Цена 290 лв.

Връзка с мен:
Skype gainward_5
E-mail nik0lai_@abv.bg

П.С. Мисля че цената си е повече от добра
 
Последно редактирано:
Re: Продавам hit4e.info

Domain Name: hit4e.info
Creation Date: 2008-05-30 17:47:08

Дизайна и системата са напълно авторски!

Айде моля ти се.. ние тука само теб чакахме, някой да ни кайе това за да лапнем...

Абе човек. Що ни спамиш с глупости. Какви 290 лева ?!? аз тази работа за която искаш 290 лева ще си я свърша за около 15 мин.
 
Re: Продавам hit4e.info

Авторски са ;) Това че Player-а е навсякъде не означава че не е. Всеки, който види този Player и веднага казва че това е готова система и такива. Бях писал на един пич да се пробва да направи друг, защото аз нямам нужните познания във Flash, но и него го затрудни.
 
Re: Продавам hit4e.info

Авторски са ;) Това че Player-а е навсякъде не означава че не е. Всеки, който види този Player и веднага казва че това е готова система и такива. Бях писал на един пич да се пробва да направи друг, защото аз нямам нужните познания във Flash, но и него го затрудни.

Моя грешка значи... връщам си думите назад... обърках се... nik0lai малко му искаш щом е наистина авторски. Авторските неща почват от 3-4К нагоре. А толкова сложна система, а админ панел предполагам, с форум (също авторски предполагам), с модулирано съдържание... поне с 5,000 лева трябва да стартираш, даже с 10,000....
 
Re: Продавам hit4e.info

Моя грешка значи... връщам си думите назад... обърках се... nik0lai малко му искаш щом е наистина авторски. Авторските неща почват от 3-4К нагоре. А толкова сложна система, а админ панел предполагам, с форум (също авторски предполагам), с модулирано съдържание... поне с 5,000 лева трябва да стартираш, даже с 10,000....


За толкова пари сайта няма продан, защото конкуренцията е доста голяма.
Като се има и в предвид че е на 1 седмица и няма никакви посещения (има някакви, но и 1 линк с реклама не сме пускали).

Намери ми някой да го купи за 5,000 лв и имаш 500 лв от мен ;)

Мога да направя всичко, което ще улесни купувача, за неговите нужди. - Говоря за код.
 
Re: Продавам hit4e.info

Добре 5 бона няма кой да ги извади за този сайт. Вярно работи си без проблем, но не мисля че някой ще ги даде ;)
Вижте вече от обяд е пусната темата, а и един заинтересован няма при тази цена, а представям си ако я дигнем
 
Re: Продавам hit4e.info

xxxxxxxxxxxxxxxxx
 
Последно редактирано:
Re: Продавам hit4e.info

nik0lai имаш 8к песни ? Преди година написах едно лайненце дето обходи дата.бг за няколко дни и ми събра скромните над 6 мильона. Та искаш ли да направим някои далаверка :)
 
Последно редактирано:
Re: Продавам hit4e.info

nik0lai имап 8к песни ? Преди година написах едно лайненце дето обходи дата.бг за няколко дни и ми събра скромните над 6 мильона. Та искаш ли да направим някои далаверка :)

вери найс
 

Горе