SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам www.1bclicks.com

Продавам www.1bclicks.com - нямам никакво време за развитието му и общо взето сайта е оставен на автопилот от 6 месеца.

Няма никаква монетизация и никога не е имал, получил съм ~90$ дарения през paypal.

Домейна е на почти година, сайта беше захапал много яки линкове от къде ли не, но си остана само с pr3.

Ако търсите в гугъл за 1bclicks ще видите по колко форуми и блогове е писано за него ;)

Трафика е флуктиращ - идва и си отива, можете да видите от атачмънтите.

300$,
може договаряне ;)

Ако ви интересува нещо друго - питайте :)

редакция
готов съм на share - аз ви давам сайта, вие го развивате и делим евентуалните приходи.
 

Прикачени файлове

  • traf.jpg
    traf.jpg
    58.2 KB · Преглеждания: 0
  • refs.jpg
    refs.jpg
    38.8 KB · Преглеждания: 0
Последно редактирано:
Re: Продавам www.1bclicks.com

бате седя и се чудя ще ми свърши ли работа да го взема и да го редиректна към комерсиален проект но Г много малко линкове му отчита а и не са ми грам рилетед с моя хербал хеалткеър маи трябва да потърся нещо друго....
 
Re: Продавам www.1bclicks.com

Аз също го мисля... ама главно мисля начин за монетизация.
 
Re: Продавам www.1bclicks.com

Малко стимул за тези, дето го мислят - 250$ ;)

Имам такова предложение в dp от някакъв, но предпочитам да го отнесе някой нашенец ;)
 
Re: Продавам www.1bclicks.com

след 3 дена да не даваш 50 дзилени да го вземем ? :)
 
Re: Продавам www.1bclicks.com

При условие, че публично обещаеш, да не го продаваш следващите 3 месеца - твой е ;)

edit
както и че няма да продаваш виагра и производните му там :D
 
Re: Продавам www.1bclicks.com

Че за кво му е на Мастера виагра ? :)
 
Re: Продавам www.1bclicks.com

Бах'та в самолетоносача :)
 

Горе