SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се - Онлайн магазин за хранителни добавки

Googlebot

New member
Здравейте,

Наш клиент, който се отказа от бизнеса с добавки (анаболни стероиди и др. медикаменти) възнамерява да продаде сайта, който му изработихме преди година. За съжаление не му се понрави да инвестира средства, за да развие проекта, но въпреки това сайта има посещения, регистрирани потребители и реализира известно количество продажби.

Системата на която е изработен е OpenCart, като темата към него е уникална. Сайта като цяло е таргетиран за българския пазар. Дори и да не продавате точно анаболни стероиди, то дизайна предразполага за спортни стоки и други хранителни добавки.

Домейна към сайта е хубав, но може да се продаде и без домейн.
Ако има хора, чиято ниша засягам с релевантност или такива, които просто изпитват интерес, то нека ми пишат.
 
За: Re: Продава се - Онлайн магазин за хранителни добавки

За: Re: Продава се - Онлайн магазин за хранителни добавки

http://i50.tinypic.com/9r2kbk.jpg - Заповядайте скрийншот. Той е от времето преди да се зареди с продукти.
 
Re: Продава се - Онлайн магазин за хранителни добавки

Ами прати ми на ЛС сайта и цената,
имам приятел с магазин за хранителни добавки и би се заинтересувал (даже ми е говорил да му направя онлайн магазин)
 
За: Продава се - Онлайн магазин за хранителни добавки

За: Продава се - Онлайн магазин за хранителни добавки

Може ли и на мен цена и сайтчето :) И при мен е идентична ситуацията, познат с магазин за добавки :)
 

Горе