SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се музикален сайт-енциклопедия

angeldimit

New member
Продава се сайт-музикална енциклопедия, създаден за феновете на музиката и за тези, искащи да разберат повече за любимите си изпълнители, стилове и прочие. Данни на сайта:

- 4,806 изпълнители, 177,587 текста на песни, 12 895 с клип.
- ~200 авторски статии - биографии и истории на стилове.
- pr3 на главната страница и доста pr2/pr1 на вътрешните страници
- 18 700 индексирани страници
- 1700-2000 уникални дневно. (който желае ще го добавя в профила на сайта в analytics, за да видите и другите статистики – bounce rate, % new visits и т.н.)
- темплейта е готов, но доста преправян
- авторски код - всичко е писано от мен.
- около 100 лева приходи на месец (има хора от този форум, които са си платили за текстова реклама – ако се стигне до сделка, ще измислим алтернатива или ще им върна парите за оставащото време)
- няма админ панел (възможност за изготвяне на такъв +100 лева)
- работено е по SEO-то на сайта – по-голямата част от текстовете и биографиите излизат на първа страница по желаните ключови думи (пр. zucchero, inxs, още). Второ мястo за фразата tekstove na pesni

Сайтът го продавам, защото имам нужда от пари за стартирането на нещо като нов бизнес. Има голям потенциал, повечето от този форум имат доста сайтове и съм сигурен, че ако го избутат чрез тях ще стане един от водещите музикални сайтове на България.

Може да се договорим и за нещо като поддръжка от моя страна след евентуална сделка.

Линк: www.tekst4eta.com
Цена: 1500 лева (вкл. Домейн (изтичащ на 05.05.09) + VPS1 от ICN до 11 май)
Въпроси и оферти, моля на ЛС или имейл angeldimit [в] gmail.com

Поздрави!
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

бръм...
 
Последно редактирано:
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

От гугъл ли идва разликата или от партньори?
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Грешката е моя. Сменили са аналитикса или са го махнали, ... кеш т.е.
Тиксото си е ок... за това едитнах поста горе ;)
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Имам въпрос. Следях продажбата на tekst4eta.com, както и самия ти усър какво поства. Забелязах следния интересен факт. Тези дни в подписа ти тук се появи изведнъж текстове на песни който води към www.muzikalni.com/pesni/ с над 200,000 текста.

Трябва да отбележа, че към датата на продаване на tekst4eta.com, имаше към 180,000. Още по интересно е muzikalni.com Creation Date: 2009-06-05

Та, клиента ти знае ли че е купил нещо, което не си му продал баш.

П.С. Ако бъркам - разбира се - извини ме
 
Последно редактирано:
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

здравей отново, bedio,

почвам да се чуствам поласкан, че ми отделяш толкова много от времето си.
и все пак, ще те разочаровам. muzikalni.com използва друга база данни.
всичко е събирано на ново.
новият собственик (не споменавам име, той си знае), ако желае, мога да му пратя скрийнове на структурата на базите и всичко.

поздрави!
 
Последно редактирано:
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Е, не че е голяма философия да преструктурираш базата :) Но както и да е. Който е купил - той си знае, щом се е съгласил.....

Постнах горния коментар, за тези които евентуално ще се заинтересуват в покупка на друг твои сайт като kinofen.com. Да са информирани, че не е въобще изключено няколко дена след като го продадеш да, ..... събереш... отново огромна база с акьори.
 
Последно редактирано:
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Е, не че е голяма философия да преструктурираш базата :) Но както и да е. Който е купил - той си знае, щом се е съгласил.....

Постнах горния коментар, за тези които евентуално ще се заинтересуват в покупка на друг твои сайт като kinofen.com. Да са информирани, че не е въобще изключено няколко дена след като го продадеш да, ..... събереш... отново огромна база с акьори.

хахахаха, извинявай, мислих те за по-свестен.
явно си поредната комплексирана форумна мишка, отчаяна от живота и целяща да навреди на другите. жалко, че не се получава.

успех напред, тук повече няма да ме видиш
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Не си спомням да съм те обиждал по какъвто и да е начин... Също не съм и лъгал с нищо горе. Излагам само факти.
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Виж и аз не обичам търговци, които спестяват истината, но в твоя случай факти няма, има предположения, които няма как да докажеш.. поне на тоя етап, заради което се обиди и angeldimid вероятно.

Или "невинен до доказване на противното..." :D
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Някой тук се опитва да ни прави на по-прости, отколкото сме.:)
И познайте кой от първия път, като хвърлите бегъл поглед на два url.
О, не като мастери дори, а като обикновени потребители само.
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Някой тук се опитва да ни прави на по-прости, отколкото сме.:)
И познайте кой от първия път, като хвърлите бегъл поглед на два url.
О, не като мастери дори, а като обикновени потребители само.

айде още един. бихте ли се подкрепили с факти?
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Темата отива на офтопик. Моля да запазите добрия тон и цивилизованата дискусия, ако ще продължавате да спорите.
 
Re: Продава се музикален сайт-енциклопедия

Да съм споменала имена ?
Изводите си ги прави всеки сам за себе си и кой както ги вижда нещата.
И темата наистина е ненужна.
 

Горе