SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се - www.LaptopiBG.com

CHILIEV

New member
ПРОДАВА СЕ !
www.LaptopiBG.com
- нови лаптопи на половин цена

+ хостинг и домейн Expires on: 28-Oct-10
+ мейли - office[at]laptopibg.com, support[at]laptopibg.com
+ бизнес контактите на партньорите (!!!)
+ възможност да се активират онлайн плащанията
+ гаранционни карти
+ визитни картички
+ флайери
(всичко в стила на сайта.)

Цена: 550лв. - подлежи на лек коментар..
_________________________________

Не съм полагал почти никакви усилия за популяризиране на сайта. Регистрирал съм го в няколко търсачки, директории и т.н., но се броят на пръсти.
Правих го с много ентусиазъм и желание, отначало имаше организиран неголям флайер-спам и продажбите дойдоха. След това просто го изоставих и така няколко месеца наред, като посещенията и продажбите спаднаха естествено.
Причината поради която искам да го продам е понеже вече имам други приоритети и предпочитам да влагам времето си в тях.
Партньорите с които работя ще предоставя след финализиране на сделката + ценни подсказки, които съм научил в процеса на работа.

_________________________________

И понеже положението на този "пазар" не е много по-различно от това по принцип искам да помоля за колегиално и бизнес отношение единствено и само по темата - без спам и без излишни приказки и коментари. Благодаря предварително!
За контакти:
тук, на ЛС
mail: georgi[at]chiliev.com
skype: georgi chiliev
GSM: 0877 584 133

Поздрави:
Георги Чилиев
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Продава се - www.LaptopiBG.com

+ рекламен банер (пропуснал съм, а не мога да едитна)
+ служебната GSM карта
 
Последно редактирано:

Горе