SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Променени условия на Hotfile?

shangren

New member
От около 2 седмици забелязвам, че тегленията в Хотфайл не генерират приходи. След това открих, че има промени в афилиейт програмата им, като изглежда искат да плащат само за регистрация на премиум потребители. Вие получавате ли приходи от изтеглени файлове?
 
За: Променени условия на Hotfile?

За: Променени условия на Hotfile?

Сега като отвори дума и погледнах :)
Нещо странно става... не че съм умрял за тия, обаче съм сигурен, че последният път имах една сума в акаунта, а сега са доста по-малко(!?) Взех, че си погледнах пейпал-а и се оказа, че това не се дължи на получено плащане. От рефералите си виждам само един бяха 30-ина минимум и имаше повече от 1 активни (имам предвид с приходи)
 
За: Променени условия на Hotfile?

За: Променени условия на Hotfile?

На мен изтриха акаунта преди известно време. Преди това получавах. Явно са осъзнали, че не е изгоден моя акаунт с толкова сваляния и никакви продажби :D.
 
За: Променени условия на Hotfile?

За: Променени условия на Hotfile?

Някаква алтернатива на тях...да се плаща на сваляне.
 
За: Променени условия на Hotfile?

За: Променени условия на Hotfile?

Говорите все едно няма такива сайтове :). Безброй са алтернативите. Ето тука можете да видите много такива (но има и други афилиейт програми, не са само за файл хостинг): Affiliate Programs Forum
 

Горе