SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Промяна в политиката за facebook pages

Stolichanin

New member
... взето от популярна страница...

ВАЖНО!
Отскоро Facebook въведе новост, която изисква от администраторите на страниците си да рекламират постовете си, заплащайки определена сума. В противен случай публикациите ни ще достигнат до много по-малко хора, тоест няма да бъдат видeни от всички, харесали страницата. Ако "ХХХХХХХ" ви харесва и държите да не изпускате нищо от информацията, която публикуваме, трябва да направите следното нещо:
-> до бутоните "харесал" (liked) и "съобщение" (message), от падащото меню с настройките избирате първата опция - "Добавяне в списък с интереси" (Add to Interest lists)
Благодарим ви!

нещата не отиват на добре..
 
Re: Промяна в политиката за facebook pages

Хмм.. Не ми звучи като официална и достоверна информация. То няма ли тия администратори да получат съобщение някакво? Това ми прилича на трик да накара хората на тая страница да добавят страница при интереси или там какво се води.
 
Re: Промяна в политиката за facebook pages

... взето от популярна страница...



нещата не отиват на добре..

Абсолютно съм съгласен ! Това ми направи впечатление още преди 2-3 седмици. Публикациите стигат до много по-малко хора....
 
За: Промяна в политиката за facebook pages

За: Промяна в политиката за facebook pages

Това е официална новина от FB.

Преди няколко дни се шумя много по En сайтовете и много народ мрънкаше яко. Ако FB не започне да печели стабилни кинти може да тръгне по една плоскост надолу, дето няма връщане назад. Все пак вече са публична компания и инвеститорите ги притискат за печалби .....
 
Re: Промяна в политиката за facebook pages

Мирише ми на двойно данъчно облагане.... Това е лоша политика. Има фирми които са им налели хиляди долари в реклама на своите страници за да ги популяризират. А сега ще трябва да рекламират и постовете.... Да не говорим за публичните личности.... има такива с милиони фенове.... Май пак ще трябва да се преориентираме :)
 
За: Промяна в политиката за facebook pages

За: Промяна в политиката за facebook pages

Фб печелят чисто по 4.5$ от потребител (след разходите) - има време докато се обърне плоскостта.

От друга страна плоскостта на алчността е направо вертикална ;)
 
За: Re: Промяна в политиката за facebook pages

За: Re: Промяна в политиката за facebook pages

...или отиват към Google+ ;) Там засега всичко си се показва, стига да има кой да те следи :)

Хаха, мен много ми харесва google+, само където няма кой да те следи, освен близките около теб хора или в добрия случай ако си професионалист в някаква област, хората в бранша ти.

Друго си е да имаш 5к приятели в профила си, да направиш страничка, да ги поканиш към нея, те да го направят същото и оп, за няколко дена имаш над 10к харесвания на страницата, а оттам ако си достатъчно умен и търпелив, може много да изкараш от страничката..
 
За: Промяна в политиката за facebook pages

За: Промяна в политиката за facebook pages

Хайде.. от днес и реклами във фейсбук...
 
За: Промяна в политиката за facebook pages

За: Промяна в политиката за facebook pages

Хайде.. от днес и реклами във фейсбук...

Може ли един скрийн, че аз цъкам, цъкам, цъкам... обаче никъде не виждам банери - само стандартните рекламки са си.
 

Горе