SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Промяна в структората на линковете?

chokoev

Member
Как ще се отрази една промяна в структората на линковете?
Ползвам Wordpress и смятам да променя настройките за статиите от /%postname%/ на /%category%/%postname%/

Ще повлияе ли негативно?
 
Re: Промяна в структората на линковете?

Ще повлияе положително. Ако цялостната структурата на сайта ти е добра и категориите са ключови думи трябва да има ясно изразен положителен ефект. Аз винаги ползвам тази последователност за линковете и съм доволен, задължително слагам и разширение html накрая
 
Re: Промяна в структората на линковете?

Как да сложа html разширение ?
 
Re: Промяна в структората на линковете?

Промених ги пък каквото ще да става. То така или иначе смених хостинга и Гугъл се изгаври с мен като ми деиндексира 700 страници ...
 
Re: Промяна в структората на линковете?

така ще се наложи да чакаш преиндексиране на всички страници.

ако можеш си сложи правило за редирект от старите към новите, така че да не изгубиш настоящото сео
 
Re: Промяна в структората на линковете?

wordpress не си ли прави редиректа автоматично?
 
Re: Промяна в структората на линковете?

Промених ги пък каквото ще да става. То така или иначе смених хостинга и Гугъл се изгаври с мен като ми деиндексира 700 страници ...

При мен го направи без да барам хостинг и нищо..... Незнам има ли нещо общо с версията на пресс-а ама забелязвам, че винаги като има ъпдате и не ъпдатвам след това посещенията ми падат 2 пъти по малко...След като ъпдате след 1 седмица сичко си е като преди.... Нямам представа дали има нещо общо...
 

Горе